Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki emlékszik ennek a...

Valaki emlékszik ennek a filmnek a címére?

Figyelt kérdés

Még kicsi voltam amikor láttam 1x-2x, de nem emlékszem belőle sokra.


Volt benne egy apuka, akinek a felesége és a fia lezuhantak repülővel, és nem akarja elhinni, hogy meghaltak, mert megtalálja sértetlenül a repülő roncsai közt pont azt a széket amin ők ültek. Keresi a fiút meg a nőt, és talán meg is találja, de volt benne valami "fantasy" beütés azt hiszem, mintha már nem ugyan azok lennének csak valami klónok? Nem tudom pontosan, elég homályosan rémlik csak. Emlékszem valami bunkerre/barlangra ahol üveg falak mögött voltak talán emberek, gyerekek és talán ott találja őket meg.


Hmmm... hátha emlékszik rá valaki.


2018. márc. 26. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy 109. utas nevű film, de az csak részben passzol a leírásodra.
2018. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez biztos, hogy régebbi. 2000 előtti szerintem
2018. márc. 26. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:
azt hiszem így hogy jobban megerőltettem az agyam, hogy gyerekek voltak az üveg mögött, és ilyen kis zseniket klónoztak belőlük, az egyik pl az egyik kezével kört a másikkal kockát rajzolt egyszerre...
2018. márc. 26. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen túlélő?
2018. márc. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hű azt hiszem ez lesz az köszönöm!!!!! Nekem valamiért kisfiú rémlett benne, de most hogy belelestem már igen, inkább kislány van benne.

Magyarul sajnos viszont nem találom sehol :(

2018. márc. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!