Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Yu-Gi-Oh Zexal az milyen...

A Yu-Gi-Oh Zexal az milyen anime? Érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Magyar szinkronnal fogja adni a Viasat 6, nekem jónak tűnik ezek alapján:

[link]


[link]

Viszont facebookon az animeövezet csoportban voltak olyanok akik az írták hogy gyenge.



2018. márc. 30. 11:21
 1/4 anonim válasza:
ha viasot haton fogják adni akkor jo animenek kell lennie valoszinüleg a dragon ball supert is ott adják már
2018. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen
2018. márc. 30. 16:58
 3/4 xXZaneXx válasza:

Szerintem nagyon jó sorozat . Az eleje egy kissé unalmas de kb 12-13 résztől arra fele már kezd érdekessé válni.

A többi Yugioh főszereplővel ellentétben Yuma egy kissé gyerekes meg nem is olyan jó párbajozó de hamar megtanul játszani és a sorozat végére már nagyon jól fog bánni a kártyákkal . Ez egy olyan sorozat ami nagyon jó fölég azoknak akik megszeretnék tanulni a játék szabályait és a játékmenetét mert a néző egyszerre tanulhat meg párbajozni a főhőssel . Bocs a hosszú válaszért . Szerintem adj neki egy esélyt .

2018. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze nézem az elejétől kezdve ...

Nem halgattam azokra akik szidták.

A Yu-Gi-Oh Zexal király anime!! Sokkal jobb mint az 5D.

2018. ápr. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!