Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mibe érdemes belekezdeni 24...

Mibe érdemes belekezdeni 24 éves kor után és lehet esélyem, hogy akár nagy legyek benne? Harcművészet, küzdősport, művészetek?

Figyelt kérdés
Tudjátok vannak amibe már késő belefogni. Nem lehetek olyan tehetséges benne, mint aki gyerekkora óta műveli. Lehetőleg pénzt akarok belőle látni, a családomat segíteni. Olyat írjatok. Értek a zenéhez, de kétlem hogy megélnék belőle még ha nagyon rágyúrnék akkor sem. Rajzhoz értek, nem élek meg belőle. Orvostudományhoz értek, de orvosnak nincs pénzem tanulni és nem is szórakoztat. Küzdősportokhoz talán már késő elkezdeni. Mire nagyon jó lennék már kezdenék a sportban öregnek számítani. Harcművészeteket még tudnék kezdeni és nagy lehetnék, de pénzt valószínű sose látnék belőle. Vidéken lakok ahol nincs is jó edző és minden messze van. De az internetről rengeteg mindent le tudok szedni bármihez.

2013. febr. 15. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%
kábszer díler,fegyveres rabló.
2013. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél...idióta
2013. febr. 15. 18:21
 3/26 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem a kérdésedet. Tudod, hogy nem leszel nagy ezekből, amelyekből megélni annak is nehéz volna, aki már óvodás korában elkezdi, Te meg a családodat akarod segíteni velük?
2013. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
"Rajzhoz értek.Orvostudományhoz értek.Zenéhez értek."Ez mit takar?Ugye csak viccelsz?Úgy tűnik,nem melóból akarsz pénzt keresni.Én alapból egy normális munkahelyet ajánlanék.Aztán,harcművészet.Nos azt nem késő elkezdeni,de nem pénz keresés gyanánt.A "netes"letöltést ugye nem a harcművészethez gondoltad?Mert azt felejtsd el,azt nem lehet onnan megtanulni. Az orvoslásról nem is beszélek.Még jó,hogy műtétet nem vállalsz. :D Már csak azért írom ezt,mer műtétet is lehet látni a "neten". Dolgozz sokat,úgy tudsz segíteni a családodon.
2013. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
"Egyszerűen nem értem a kérdésedet. Tudod, hogy nem leszel nagy ezekből, amelyekből megélni annak is nehéz volna, aki már óvodás korában elkezdi, Te meg a családodat akarod segíteni velük?" Nem mondtam hogy tudom, hogy nem leszek nagy ezekből. Azt írtam van amibe késő belefogni. Tapasztalatokat, tanácsokat akarok. Nagyon jó készségeim vannak alapból. Szinte mindenhez értek. Fizikailag és lelkileg is erős, ügyes vagyok. Hiszek benne, hogy van valami ami mellett érdemes kitartanom és művelnem. Erre irányul a kérdés. Na most lehet hogy valaki ovodás korától műveli, de taknyol nem rendesen csinálta akkor és nem annyira figyelt a részletekre. Így idősebben sokkal jobban haladok, mint ő. Meg ugye emberfüggő a dolog. Egy tehetségtelenebb ember, mint én csinálhatja gyerekkorától. Idővel behozhatom a lemaradást és túl is szárnyalom. Attól félek idősebb leszek mire ez megtörténik és már nem engednek sportolni a korom miatt. A kérdés az hogy miben lehetnék jó?
2013. febr. 15. 18:38
 6/26 A kérdező kommentje:

Ezt a sok büdös tapló választ. Ha segíteni akartok akkor írjatok úgy. Vagy nem tetszik hogy valaki folyton próbálta fejleszteni magát és tehetséges sok mindenben? Irigyek vagytok vagy mi? Lehet máshol is verni a nyálatokat. Meg ez is milyen, hogy menjek dolgozni... Van munkám és elküld dolgozni. Apukám te itt nem fogsz jólétet adni kétkezi munkával... Ezért akarok valamit elkezdeni, hogy lehetővé tegyem.


""Rajzhoz értek.Orvostudományhoz értek.Zenéhez értek."Ez mit takar?Ugye csak viccelsz?Úgy tűnik,nem melóból akarsz pénzt keresni.Én alapból egy normális munkahelyet ajánlanék.Aztán,harcművészet.Nos azt nem késő elkezdeni,de nem pénz keresés gyanánt."


Rajz - kiállításon is voltak már rajzaim. Fizettek is már rajzaimért. Kiábrándultam belőle, mert nem kifizetődő és az ismerettség jobban számított benne, mint a tehetség.


Zene - majd 10 évig zenét tanultam, volt zenekarom is, de linkek voltak és elegem van a zenekaros szenvedésből, mindenkibe én öntsek lelket, meg rágni a fülüket hogy végre megtanuljanak valamit. Rengeteg a tehetségtelen zenész. Itthon írtam néha zenéket és jók voltak, de ismerettség nélkül nem hallgatják meg.


És talán pont a legnagyobb erősségemet kérdőjelezed meg, az orvostudományt. Latinul értem a kifejezéseket. Szinte az összes anyag, gyógynövény hatásait ismerem. Meggyógyítottam olyan embereket akiket nem tudtak az orvosok. Daganatos embereket. Depressziót, szexuális zavarokat helyrehoztam ismerőseimnek.


"A "netes"letöltést ugye nem a harcművészethez gondoltad?Mert azt felejtsd el,azt nem lehet onnan megtanulni. "


Nem netről gondoltam, amúgy van neten jó segédanyag harcművészethez. De pusztán az kevés. Partner is kell, oktató is kell az olyan részleteket veszi észre, mondja el ami nagyon fontos.


"Az orvoslásról nem is beszélek.Még jó,hogy műtétet nem vállalsz. :D Már csak azért írom ezt,mer műtétet is lehet látni a "neten". "


Ezen a műtétes dolgon sajnos nem tudok nevetni.


"Dolgozz sokat,úgy tudsz segíteni a családodon."


Dolgozok és a tököm tele hogy nem tudunk annyit félrerakni, pedig tehetségesebb vagyok, mint a legtöbb ember.

2013. febr. 15. 18:57
 7/26 anonim ***** válasza:
csináld azt amiben úgy érzed a legjobb vagy,hátha sikerül:)
2013. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
fferyyke, igazából talán a sportot, küzdősportokat, harcművészetet és talán a zongorázást élvezném. Te melyiket ajánlod? Melyikből mit? És kösz végre egy nem irigy oltogatós válasz.
2013. febr. 15. 19:03
 9/26 A kérdező kommentje:
Persze korra tekintettel. De már az optimizmusod is jól esik.
2013. febr. 15. 19:03
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

nah.

ha jól rajzolsz,akkor szerezz egy tetováló gépet,a hentestől bőrös szalonnát és gyakorolj rengeteget.

ha már elég jól megy és kialakítottál egy egyéni stílust,akkor jelentkezz egy szalonba.

közben rakd le a bokszedzőit,az 1 éves és tarthatsz edzést.

ezekből bejöhet egy kis mellékes,ha már nem vagy hajlandó drogot árulni:).

mondjuk az kisvárosban alapból nem pálya,ahogy a többi sem.

se a tetkós dolog,se az edzősködés,szóval költözz nagyobb városba.

2013. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!