Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés
Valamilyen boszorkányos film, csak rég láttam és nem emlékszek a címére. Szóval az a történet eleje, hogy két lány (egy kisebb meg egy nagyobb), talál egy barlangot. Bemennek és találnak egy boszorkány és a nagyobb lányt átváltoztatja. Nagyából ennyire emlékszek, ha valaki tudja mondja el a címét. THX

2018. márc. 30. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem film, sorozat, én is sokáig kerestem, a címe Bádogember, itt a sorozatbarátos linkje: [link]

Igazából az Óz birodalmának modern feldolgozása, szerintem nagyon jó, a jelenet, amit keresel az pedig a harmadik részben van, az benne a legnagyobb csavar :'D

2018. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még valami, miután kiértek a barlangból, találkoztak az anyukájukkal (vagy valaki hasonlóval), az átváltozott lánynak volt egy kastélya, és a kisebb lány azt akarta hogy változzon vissza, illetve még valami olyasmi volt, hogy volt ott egy kutya aki át tudott változni emberré, és a boszorkánynak dobott ilyen "CD"-ket, ami egy kameraként szolgált és így a boszorkány (idősebb lány) tudta hogy hol járnak. Ezt csak biztonság kedvéért írom, hogy valóban ez az a film/sorozat?
2018. ápr. 1. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a kutya Toto, bár nem dobál cd-ket :"D
2018. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát jó, nem cdket, de valami kamerás cuccot

Azért köszi :D

2018. ápr. 29. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!