Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Februári és márciusi premierfi...

Februári és márciusi premierfilmeket hogyhogy nem adnak a mozik ilyen rövid idő után? Lady Bird, Szólíts a neveden, épp csak bemutatták,2 hét után már nem adták?

Figyelt kérdés

A Lady Bird bemutatója 03.01. volt, kb. 2 hete akartuk megnézni, az előző hosszú hétvégén, tehát a premier után 2 héttel már nem adták.

2 mozi van Debrecenben, egyikben sem megy.


A másik film, a Szólíts a neveden szintén, igaz az 02.08. volt, de még 2 hónap sem telt el.


Gondolom nem hozta a várt számokat, de nem mindenki akar premierre menni, én pl kifejezetten utálom, ha sokan vannak, és vadidegen ül mellettem, se a kabátomat, se a popcornt, se a táskámat nem tudom letenni, és a lábamat sem tudom keresztbe tenni, ahogy nekem kényelmes.

Ezért inkább várni szoktam, és később megyek el egy filmre, de ilyen rövid idő alatt elkaszálni valamit, ennek mi értelme?

Persze hogy így nem hoz semmi bevételt, aztán lehet fikázni, hogy nem a várakozásoknak megfeelően teljesített.

Közben meg lehet, hogy egy csomóan megnéznék, csak nem tudják hol.


2018. ápr. 1. 14:30
 1/2 anonim válasza:
Egyetértek, teljesen. Mi is meg szerettük volna nézni múlt héten a Lady Bird-öt de már csak művész mozikban adták, valahol a belvárosban, a call me by your name-t pedig szintén emiatt itthon kellett megnéznem. Szerintem csak annyi, hogy ezek a filmek nem szólnak akkora közönségnek, a mondanivalójuk, vagy maga az alaptörténet nem foglalkoztat annyi embert, ezért nem éri meg a moziknak sokáig műsoron tartani.
2018. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a szólíts a neveden annyi, de annyi pozitív értékelést kapott... talán negatív nem is volt közte, ami meglepő egy ilyen témájú filmnél, de nem mertem mindent elolvasni, mert spoilereztek.


talán a felirat lehet a gond, azt többen írták, hogy amiatt nem mennek, de ki az a hülye, aki egy oscar-várományos filmet nem szinkronizáltat le?

hát van ilyen, úgy látszik. :S

2018. ápr. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!