Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány szeret meleg ázsiai (pl. thaiföldi, kínai) sorozatokat nézni? Tapasztalataim alapján egyre több lány szereti az ilyen sorozatokat. Folytatom lent.20/L

Figyelt kérdés
Először undorítónak tartottam a melegeket, de aztán megnéztem egy ilyen sorozatot, és annyira megtetszett, hogy még párat megnéztem. Mivel eleve nagyon helyesnek tartom az ázsiaiakat, így ezért tetszettek ezek a sorozatok. Megaztán jók voltak a sztorik is...viszont ha meglátok például egy amerikai, vagy magyar melegpárt,azt mà undorítónak tartom. Most akkor mi van?

2018. ápr. 1. 20:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
folytatás: egyébként szerintem azok az emberek akik ilyeneket néznek sokkal rendesebbek viszont aki a hetero sorozatokat nézi azok bunkóbbak//persze nem mindenki// legalábbis én így veszem észre. persze lehet ez csak azért van mert énis ilyeneket nézek és jobban kijövök azokkal akik ugyanígy tesznek aki meg nem az cikiz miatta amire egyébként magasról teszem mivel ha valaki cikiz az nem biztos hogy látott valaha ilyet és ha meg látna akor meg tetszene neki.
2018. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia. Ismered az anime egyetem youtube csatornát? Van ott egy videó ebben a témában jól kifejtve. Olyasmi a videó címe, hogy miért szeretik a lányok a yaoi-t? Szerintem nézd meg. A videóban elhangzottak függetlenek attól, hogy animet, filmeket vagy sorozatokat nézel-e. Remélem segítettem.
2018. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!