Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror-jelenet a 90-es évekből...

Horror-jelenet a 90-es évekből, eddig senki nem tudta megmondani az eredetét. Létezik, vagy nem?

Figyelt kérdés
Kb. 10 évesen láttam a jelenetet, úgy emlékszem, egy német kábelcsatornán. Amerikai kertvárosi környezetben egy bukósisakos, motoros pasi érkezik a ház elé. Egy fiatal, 20 körüli lány várja. A pasi megáll a motorral, leveszi a bukósisakját, és... hiányzik a feje. A csaj sikít... Én meg sokkot kapok. Azóta keresem azt a filmet, vagy sorozatot. Létezik ez, vagy csak kitaláltam - gyerek-pszichével kiegészítettem?

2018. ápr. 3. 04:31
 1/1 anonim ***** válasza:
na ha még ennyi idö után sincs meg elmondom . a csaj nem azért sikit mert nincs meg a feje .az a száguldó bosszu film
2021. júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!