Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Testről...

Mi a véleményetek a Testről lélelkről c. filmről?

Figyelt kérdés
Mi (nem) tetszett benne?

#film #kritika #lélekről
2018. ápr. 5. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Unalmas, semmi izgalom nincs benne. Lassan kibontakozó történet, unalmas párbeszédek.
2018. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer nézhető, közepes film, túltolt művészieskedéssel és borzalmas színészi játékkal. A főszereplő nő még hagyján, mert neki "mentség", hogy a bénán megírt karaktere megköveteli ezt a béna eljátszást, de a férfi főszereplő mintha végig lámpalázas lett volna a forgatás alatt. A történet egyébként tetszett, érdekes volt, meg ha jól emlékszem a fényképezés is szép.
2018. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. A két főszereplő jól megírt, a hibáikkal együtt is kedvelhető. A mellékszereplők is kellően ki voltak dolgozva ahhoz, hogy elvigyék a háttérben az egész nyomozós történetet. Az alapötletet megtartották olyan titokzatosnak, amilyennek kellett, ez külön tetszett. Szép volt a képi világ. A párbeszédek néhol kicsit természetellenesnek érződtek, de ezt kb. minden magyar filmnél érzem. Nem tudom, miért.
2018. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem közönség film, hanem művész film. Innentől egyértelmű, hogy nem fog tetszeni sok embernek, csak egy szűkebb rétegnek.


Ami nagyon nem tetszik, hogy a film poénját lelövik már a bemutató szövegénél - ami hiba. De nem írják le a háttér történetet, ami nincs meg a filmen, hogy az egyik aspergeres, és ez is hiba.


Nekem tetszett. Ismerek asbergereseket és pont úgy viselkednek, beszélnek, mint a főszereplő. Hibátlanul játszotta. A párhuzam és a betanított szarvasok tetszettek.

A cselekménynek nem hiánya, hogy lassan alakul ki, hiszen az érzések, a lelki küzdelmeké a "fő szerep", nem a cselekményeké. A testi fogyatékosság és a lelki fogyatékosság hogy tud tudat alatt azonosulni egymással - ez a motívum szépen ki van dogozva. Olyan képi elemekkel dolgozik, amit igazán csak művészi érzékkel lehet élvezni, mert figyelni kell rá, és keresni a motívumokat, nem csak élvezni, hogy ömlik a kép az arcunkba.


Teljesen megértem, ha valakinek nem tetszik. Ez ilyen. A színésznőnek egyik legjobban eljátszott szerepe. A Katonában ennél gyengébben játszik sajnos :(

2018. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz film, bár csatlakozok az előző felhasználóhoz, tehát nem egy akciófilm. Az persze más kérdés, hogy lassan bontakozik ki az egész, amivel nincs baj.


Igazából vegyes érzelmeim voltak a filmmel kapcsolatban, azt hiszem 30 perc után gondolkoztam el rajta, hogy inkább kikapcsolom. Aztán végignéztem. Nem került fel a kedvenceim közé. Szeretem a művészfilmeket, de ez nem jött be. Persze ez a magánvéleményem, de mint tudjuk meg kell nézni a filmet, és majd kiderül, hogy tetszik-e.

2018. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!