Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SPOILER! Ti mit szerettek az...

SPOILER! Ti mit szerettek az Akame Ga Kill-ben?

Figyelt kérdés

Nekem egy rakás sz@.rn.@k tűnik meg már több száz animét láttam de ez kapja meg a legrosszabb címet. Az elején még tök jó izgalommal dús a végére meg annyira el.b@ss.z@k hogy még a főszereplő is meghal aztán a csajszi kapja a főszereplő címet (igen nem megszokott anime lehet mondani meg hogy a mangába másképp van mert mégsem hal meg a főszereplő). Ha jól tudom van 2. évadja is de bele se kezdtem mert nekem nagyon nem tetszett, egyszerűen hányingerem van ettől az animétől. De még is ha beszélgetek animésekkel egyből jön a "hú nézd meg az akame ga kill mert az nagyon jó" a l.óf.s.zt jó, mi abban ha a végére megölik azt akiről az egész történet szól igazából? :D


Esetleg lehet mondani a Death Note-ot hogy ott is megölték a főszereplőt de ott az ember megérti hogy miért mert több éven keresztül gyilkolta az embereket (igaz bűnözőket) és egy hidegvérű gyilkossá vált aki azt hitte hogy isten lehet belőle de ott már az elején a legelső részben elmondta a halálistene ha meg fog halni a lelke nem kerül sehová se és ő fogja felírni a halállistájára és ennek tudatában csinálta az egészet Kira.


Szóval mit szerettek az Akame Ga Kill-ben?



2018. ápr. 8. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van, tényleg sz@r. A legtöbb embernek azért tetszik, mert ráharapnak a dráma címszóval eladott agyatlan vérengzésre. Mondjuk szerintem nem a legrosszabb amit eddig láttam (több mint 150-nél tartok eddig), azt a címet nálam a Diabolic Lovers, Big Order és Pupa érdemelték ki.
2018. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére azokat nem láttam de komolyan mondom a legnagyobb ecchivel teli idióta animék is jobbak mint ez. :D
2018. ápr. 8. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Én megnéztem, de egyáltalán nem emlékszem rá, felejtős egy anime.

Kit ölnek meg benne? XD

2018. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A főszereplőt.
2018. ápr. 14. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

A címben is benne van hogy ki a főszereplő..és az sosem a csávó volt...

Különben a kommentedből az jön le, hogy lényegében csak azért utálod mert meghal a főszereplő(aki nem is az).

2018. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem jut eszembe semmi, ami különösebben tetszene benne. Már ezer felett járok és még így is az egyik leggyengébb TV anime, amivel hösszehozott a sors.
2018. szept. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PANNNAAAAAAAAAA ***** válasza:
0%
Rakás sz#r? Ember, nem Tatsumi a főszereplő hanem Akame! Benne is van a címben :Akame ga Kill! Nekem kedvenc animém. Mellesleg, ha valaku szereti miért kell így leszólni?
2019. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!