Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti elviselitek a spoilerezést?

Ti elviselitek a spoilerezést?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én nem bírok nyugodt szívvel végignézni egy filmet, ha nem tudom mi a vége :D Én igénylem a spoilereket. Ti hogy vagytok vele?

2018. márc. 26. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Én utálom! Vannak kibeszélők, ott lehet irkálni a filmről amit csak akarsz. Egy ajánlóban lelőni a poénokat! "Szemétség!"
2018. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mentségemre legyen szólva: Én sosem írok ilyeneket :D De az foglalkoztat, hogy van-e más, aki ilyen borult elméjű, mint én :D
2018. márc. 26. 21:21
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Én állandóan videókat nézek azokról a filmekről/sorozatokról amit követek. Szóval óhatatlanul szembe találkozok spoileres dolgokkal. De azért konkrétan nem keresem. Már volt olyan, hogy ha megtudtam valamiről hogy rosszul van vége, úgy hogy nekem nem tetszik akkor elvette a kedvem a végignézéstől.
2018. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Engem rohadtul zavar, mert tönkreteszi a szórakozást. Amikor két éve vársz egy filmet, majd mielőtt eljutsz a moziba valahol (egyébként általában tök ártalmatlannak gondolt helyeken) valaki lelövi a poént, az eléggé bosszantó tud lenni. Ott volt pl. a Star Wars 7. része: hihetetlen várakozás előzte meg, aztán kb. 2 nappal a mozi előtt valami oda nem kapcsolódó Youtube videó alatt valami marha nagy betűkkel hogy meghal benne Han Solo. Kösz... A 8. rész premiere előtt pont ezért kb. az internetre is félve mentem, mert sosem lehet tudni hol spoilerezik agyon a filmet. Jó lenne ha az illető megtartaná magának, vagy ha mindenképpen beszélni kell óla akkor legalább hívja fel erre a figyelmet előtte.
2018. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Kedvencem hogy a kiszivárgott trónok harca forgatókönyvből spoilereznek. Tök jó mi a kva anyámnak is várnám azt a szájbatekert sorozatot vagy könyvet, amikor 2 szóban odabsszák, mi lesz a vége.
2018. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nagyon zavar. A legtöbb esetben még trailert sem nézek, még ha nincs is benne spoiler. Szeretek úgy leülni a film elé, hogy teljesen új minden.
2018. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretem a spoilereket. Van , amikor kell, van, amikor jól jön. Meg egy kiragadott rész is felkelheti jobban az érdeklődésemet, hogy nézzem meg az egészet. Nekem nincs bajom vele. Sokszor nagyon tudok örülni is neki.
2018. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
*én pl spoilert itt láttam,de ott előre is volt jelezve, talán olyat is láttam már, hogy a kérdező direkt azt kért, meg még port.hu-n néha beleolvasok a kommentekbe; és akkor ott is még a spoileres kommentben előre fel van tüntetve, hogy spoiler, és aki nem akarja előre tudni, ne olvassa tovább. Talán az változó, hogy elolvasom -e. De talán általánosabb ebből, hogy ha ki van írva; akkor elolvasom, legalább egy részét, de talán legtöbbször végig.
2018. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindegy, sosem ugy ülök oda a filmhez, hogy most valami olyat tudok meg ami meg fog lepni.
2018. márc. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Én sem keresem direkt, de nem zavar, ha belefutok, attól még megnézem a filmet és élvezni is tudom.
2018. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!