Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket zavar, hogy az új...

Titeket zavar, hogy az új Alien filmek figyelmen kívül hagyják az AVP-t?

Figyelt kérdés

Mert én sokszor hallottam,hogy egyeseknek betett,amiért teljesen félretették. Mondjuk alapból teljesen más univerzum,ráadásul az AVP egy halott franchise(a játékokat/képregényeket kivéve,azok tényleg jók).

Viszont sokan rajonganak a filmekért.

Az első rész is tele volt hibákkal,de úgyahogy elment. A második már egy időpocsékolás volt.



2018. ápr. 9. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem zavaróbb, hogy a korábbi Alien filmeket is (Alien, Aliens) figyelmen kívül hagyja.


De ahm...a Prometheus lényegében az AVP, csak predátorok helyett a tervezőkkel, meg egy adag szcientológia baromsággal.

2018. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Engem nagyon is zavar, mert anno az AvP/Predator miatt néztem meg az Alien filmeket, olvastam el pár képregényt, s még egy könyvet is elkezdtem. Yautják nélkül kicsit egysíkú szerintem ez az alienes dolog (adott egy csapat ember -> rossz helyen járkálnak s az egyik megfertőződik -> nem nagyon törődnek a megszületni készülő veszéllyel -> rájönnek hogy biza benne vannak a sz**rban -> kinyírnak pár xenot, a szereplők nagy része is meghal -> majd páran túlélik, s vége...)


Én ebbe az Alien/AVP/Predator dologba a AVP2 miatt csöppentem bele (adták a TV-ben mikor még kisebb voltam), így rossz szavam nincs rá, jó emlékeim vannak vele.

2018. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

"jó emlékeim vannak vele"


De miért? Az egész film alatt alig lehet valamit látni, tök sötét az egész.

2018. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Az AvP filmeket én csak fanfictionnak tartottam mindig.


Eleve az egész Alien sorozatot értelmetlenné teszi, hogy a Weyland egy olyan jószágot akar minden áron, ami ott van az Antarktiszon meg grasszált egy amcsi kisvárosban...

2018. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

engem inkább az zavar bennük,hogy adva egy jó téma ami daniken meg sithin munkásságán alapul ami hiánypótló mert erről a témáról komolyan vett sci-fi még nem is készült talán.

és a nézettség kedvéért bele kellett keverni az alien témát is,amire ráértek volna a 3.rész utolsó jelenetéig.

pedig szerintem a tervezők és a felfedező emberek meg persze az android,önmagukban is megállták volna a helyüket és nem lett volna izzadságszagú sem,meg valószínűleg kasza sem,mert úgy néz ki nem lesz 3. rész,mert bukott a covenant.


az avp 1 meg egy elég jó film volt,a legjobb predator megjelenítéssel eddig.

ami elszúrt volt benne az a csízbuster vagy hogy írják ritka gagyi lett,pedig az alien filmek egyik központi eleme a brutális és részletes születés.

és hogy a horror elemek lájtosra voltak véve,pl a csízbuszter kikelése,meg persze a gyenge képességű női főszereplő sem volt nyerő.

a 2. része viszont olyan szintű fos lett,hogy az utolsó jedik-kel vetekszik,szégyen.

amúgy az írásom elejét máris módosítanám,mert az avp 1-ben a predatorok segítenek piramist építeni a flesbekben,szóval akkor az eric von daniken-i vonal abban is ott van,nem csak a prométeuszban.

2018. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Srácok...ugye azt tudjátok, hogy az Alien c. film az eredeti történet? Tehát ezen a szálon fut végig a valódi történet. Az AvP egy mellékszál.

Az új Alien film - azaz a Covenant - pedig teljesen más irányt vett fel az előző filmekhez képest. A filmben az egész Alien világ keletkezését próbálják bemutatni, amely persze még nem végleges, de sokan csak a durva részekért nézik, nem a sztoriért. Tehát ehhez igazítsátok magatokat.

2018. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

és ki vagy te,hogy megmond,hogy ki miért nézzen meg egy filmet?

meg úgy írsz itt mintha csak te láttad volna a prométeuszt meg a covenantot és csak te látod át az egészet,csak te tudod értelmezni.

ne legyél már ekkora pökhendi!


a predator is van olyan korrekt sorozat,hogy 1 lapon lehessen emlegeti az aliennel.

szerencsétlen baleset,hogy a predator filmes megvalósításai nem voltak olyan jól sikerültek mint az alien filmek,de ettől még 1 lapon lehet kezelni a 2 karakter,mert a könyvek és a képregények a helyén kezelik őket ha már egyszer a filmek nem.

vagyis nagyon is megférnek együtt,sőt a korrektül megírt könyvekben együtt jobbak,mint külön,tehát az avp nem egy mellékszál.

2018. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

7-es válaszoló.

Semmi támadást nem ejtettem ellened csak kijavítottam pár embert, mivel ők azt hiszik az AvP az eredeti történet.

Gyerekes vagy és buta, hogy egyből támadsz, ahelyett, hogy elfogadnád más véleményét.

A "pökhendi" jelentéséért pedig nézz utána, mert összekevered az én kommentemet.

Továbbá elfogadom a véleményed, te is legyél képes elfogadni az enyém, de majd kinövöd.

Jó éjt!

2018. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Fox stúdió a Covenant bemutatása előtt kitett egy olyan nyilatkozatot, hogy a Covenant egyáltalán nem teszi semmissé az AVP-filmeket. Illetve nagyon sokan félreértik David teremtésmitológiát. A könyv jobban utal arra, hogy ő csak hozzányúlt létező anyaghoz. Tehát nincs miről beszélni.

Egyébként nekem az AVP-vel semmilyen bajom nincs, de a Covenant egy gyalázat.

2018. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy ezen a webhelyen mindenkit feleslegesen lepontoznak, az valami hihetetlen!

Mellesleg engem nem zavar. Az AvP története egyedül az AvP Cassic 2000 játékban fogott meg, valahogy nem köt le a két létforma együttléte, inkább egyedül kedvelem őket. Az evolúciós szinten erős és a technológiailag fejlett vadászok külön-külön nyerték el a tetszésem anno, és én onnantól kezdve ezen az állásponton vagyok. Ennyire sokat számít nálam az első benyomás, de hát na, most ez van! ¯\_(ツ)_/¯

2022. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!