Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki Skam sorozat?

Valaki Skam sorozat?

Figyelt kérdés

Nah, az lenne a kérdésem valaki nézi-e a Skam-et?:D És szerintetek Eva meg Chris, hogy illenek össze, vagy egyáltalán összefognak jönni?

+1 kérdés kedvenc szereplő?:)



2018. ápr. 15. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Néztem.

Összefognak jönni de nem lesznek együtt sokáig :(

Noora és Sana.

2018. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én

egész végig azt vártam mikor jönnek össze ők :(

kedvenc talán noora es isak

2018. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok !

Én pár napja kezdtem el nézni ,de már végig is néztem mind a 4. évadot ❤️

Egyszerűen imádom ,nagyon nagyon jó sorozat.

Kedvenc évadom egyértelműen a 2. ( Noora és William )

A kedvenc szerelőm meg : Noora és Isak

2018. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Igen, néztem.

Igen, összejönnek, de szerencsére nem sokáig, mert észhez tértek, hogy nem kell erőltetni direkt a nagyobb nézettség reménye miatt az össze nem illő karaktereket. Nem estek bele megint a második évad hibájába, amivel baromi sok nézőt veszítettek (mai napig a készítők nem tudják megmagyarázni miként illene össze Noora és William).

Kedvenc szereplőm Sana, mert egyedül az ő évada, a negyedik évad miatt merem felvállalni, hogy megnéztem az első és negyedik évadot.

Többit nem vagyok hajlandó megnézni, pedig a második évadba is belekezdtem. Azt akkor hagytam abba mikor rájöttem ők tényleg komolyan gondolják miszerint egy feministát összehoznak egy olyan sráccal, aki addig nyíltan megmondta tárgyként tekint csak a nőkre. Nem voltam kíváncsi arra, hogy majd jön a szokásos sablon sztori, miszerint kiderül valójában lelkitrauma miatt ilyen William, kiderül majd ő valójában egy kedves, rendes srác, stb.

Harmadik évadot meg már el se kezdtem, mert inkább bele se gondolok miként ábrázolnak a készítők egy meleg kapcsolat létrejöttét, mikor még egy normális hetero kapcsolat sztorit se tudtak a második évadban megcsinálni.

2018. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!