Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet az?

Melyik film lehet az?

Figyelt kérdés
Régebben néztem egy horrort vagy thrillert aminek a címe ha jól emlékeszem J betűvel kezdődött.Arról szólt,hogy volt valamilyen regi haz amiben laktak/lakott korábban a főszereplő és annak az egyik falán egy lyuk volt ahonnan egy pszichopata nézett át és asszem' ölt is az a férfi.Meg,hogy a nő megtalálta azt a szektény vagy szobát ahová az anyja berakta őket amikor rosszak/rossz voltak/volt(nem biztos,hogy csak akkor) és ott volt egy ilyen fojtogató vagy milyen cucc.Nagyon örülnék ha valaki elmondaná,mert még gyerekkoromban néztem a tesómmal és anyukámmal és nekeme a kedvencem a horrorok és a thrillerek voltak(még mindig),nekem sokat számít az a film.

2018. ápr. 15. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok betűt férre nyomtam,elnézést kérek.
2018. ápr. 15. 16:13
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és asszem' volt egy nő aki tudott beszélni a szellemekkel,démonokkal és ő meg a férje segítettek.
2018. ápr. 15. 16:16
 3/5 nagylajos1999 válasza:
Nem az Egyezség?
2018. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
talán a Jelenség (1985)?
2018. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3-asnak nagyon szépen köszönöm,megnéztem és az volt.#4-es nem az de ettől függetlenül neked is nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2018. ápr. 19. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!