Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc és ki a legunszim...

Ki a kedvenc és ki a legunszimpatikusabb szereplőtök a Stranger Thingsből?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvence(i)m: Eleven, Bob, Dustin és Steve. (Igen, tudom, hogy kedvencből csak egy van :D)

Legunszimpatikusabb: Dr. Brenner, Billy és valamiért Mike szülei.



2018. ápr. 15. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

El-t valahogy nagyon nem bírom... Érthető, hogy miért olyan amilyen, de hát na...


Ha kedvencet kéne mondani akkor Kali (Prasad), szerintem hiányzott ez a kis +1 szál a sorozatból, és az ő karaktervél véleményem szerint majd hogy tökéletesen valósúlt meg ez a "szál" :D

De ha már te is többet írtál akkor további kedvenceim :D : Hopper és Dustin :D

2018. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

A 2. Évadból a legunszimpatikusabb a kiscsóka aki az elsőben végig odaát volt... szerintem a többiek szinészi játékához képest az övé semmi és ez lehúzott minden jelenetet amiben benne volt...

A legszimpibb meg a fényképezős gyerek...

Bocs nevekkel mindig hadilábon állok :)

2018. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fuuu a nevek már nekem sincsenek meg, de:

Tökre bejött a mindig vigyorgó sapkás kissrác meg a hvcs karaktere, főleg a kapcsolatuk.

A hvcs barátnőjének az anyja az nagyon hot, talán túl sok is egy ilyen sorozatba és úgy tűnik nem szaroznak, jóban lesz azzal a rosszfiúval :D

A kis bu zigyerek meg tényleg lehúzós, remélem kiírják.

2018. ápr. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szimpatikus:

- Hopper - vagány, és bár ridegnek tűnik, nagyon is helyén van a szíve

- Nancy - végre egy csaj, aki nem szarik be mindentől

- Jonathan

- Bob - kevés jelenet, de jól összerakták a karaktert


Aki nem:

- Will - egyszerűen "csak" irritál

- a néger kölyök - gyakorlatilag végig hisztizik és fúr meg méltatlankodik

2018. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dustin a legjobb, meg Steve
2018. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem senki se irritál.
2019. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Billynek sokkal jobb szerepet vártam, szerintem sokkal több lehetett volna a karakterben :(
2019. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedvenc szereplőt nagyon nehéz írni.. igazából mindenkit szeretek mindenkinek vannak jó jelenetei. De ha muszáj választani akkor Dustin. IMÁDOM. De azért Steve-et is megemlíteném. Az első évadba még azt hittem köcsög lesz, akkor még csak ilyen “semleges” szereplő volt számomra. De 3. évadba nagyon megszerettem, hatalmas amit Dustinnal leművelnek 😂😂😂

Legszemetebb : Dr.Brenner. Nem is indokolnám. Már csak ahogy nézem a palit ráz a hideg 😂

2019. aug. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!