Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Lazy town című sorozatról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már rég nem megy..de én gyerekkoromban néztem és nemrég visszanéztem pár részt.. Még mindig aranyosnak találom de szerintem kicsit beteg...ti mit gondoltok? Ti szerettétek?

2018. ápr. 17. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerettem soha. Nagyon zavartak benne ezek a jelmezek.
2018. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!
2018. ápr. 17. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mint egy trip. Én poénból néztem, mikor a szakdolgozatomra készültem, agykikapcsolásként.

De amúgy egy nagy rakás szar. :)

2018. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mostmár azért kegyetlenek azok a dalok..
2018. ápr. 19. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én évekkel ezelőtt láttam belőle pár részt a Boomerangon, amikor amúgy is még jobb sorozatok mentek ott.

Alapvetően jópofa volt az a sorozat, én már felnőttként láttam, biztos sok gyereknek bejött, nevelős-oktatós célú volt főleg az egészséges életmódra próbált nevelni.

Ami a szereplőket illeti: a bábokat, maszkokat tekintve higgyétek el, voltak sokkal borzadályosabb figurák is, még régen, a 70-es, 80-as évekbeli gyerek-tévéműsorokban. Elképesztően gügye, szinte ijesztő jelmezek, bábok szerepeltek bennük időnként. Főleg külföldiekre gondolok, magyarok ilyesmit nemigen készítettek. Max. a Zsebtébvét, de az aranyos volt.

2018. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk igaz
2018. ápr. 22. 08:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon nagyon szerettem! Még szerelmes is voltam Sportacusba és mindig a pink hajú lány akartam lenni. :D De én is visszanéztem nem rég és eléggé morbid. De az eleje, mikor Sportacus felkel és a zöldséggel/gyümivel játszik, örök kedvencem maradt. :)
2018. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D
2018. máj. 7. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban szerettem, de most visszanézve már borzalmas.
2018. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én imádtam!

pár epizódnál viszont feltűnt hogy stephanie más lett kicsit nagyobb lett és látszott it.

Aztán a chloes részteket nem hiszem hogy láttam de nekem az eredeti stephanie tetszett hisz vele nőttem fel.

imádtam és különleges volt akkor.

most isn nézem néha neten mert már szerintem nem adják sehol :(

2021. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!