Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a legjobb jelenet az Utolsó Jedikben?

Figyelt kérdés

Melyik jelenet tetszett nektek a leginkább?


Kiegészítés: Akiknek nem tetszett a film, azok is írhatnak, akkor írják azt a jelenetet ami a legkevésbé volt rossz, vagy amelyiket kivágva és egy másik filmbe beillesztve jó lett volna. Viszont aki csak gyűlölködni akar az kérem haladjon tovább! Köszönöm.



2018. ápr. 17. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

A legjobb: A Snoke tróntermében zajló jelenetek.(Snoke halála, Rey és Kylo vs. Snoke őrei)


Rossz: Luke tejet iszik...

2018. ápr. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a legjobban a Luke-Kylo párbaj tetszett, az szerintem nagyon betalált mindkét karakternek, bár sajnálom, hogy ezzel Luke-ot meg is ölték.

Amik nem tetszettek: Rose, Holdo, Phasma jelenetei (fölösleges, irritáló karakterek, kretén történetszálak).

2018. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Legjobb jelenet mégis, amikor válla felett hanyag módon elhajítja a "lightsaber"-t.


Nekem tetszett a tej ivás is. Végre tudni, honnan van a kék tej. Betépett, hájas Nessi szörny teje :)

2018. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Legjobb jelenet: a hipertérugrás.

Legrosszabb jelenet: Akármi más a filmben.

2018. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Számomra a film legjobb jelenete, amikor Kylo lesújt Luke-ra és rádöbben, hogy csak kivetülés. És közben az a zene alatta... a kettő együtt telitalálat! (John Williams - The Last Jedi)
2018. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Legjobbat nehéz kiemelni, volt egy pár a filmben. Hiperűrsebességes cirkálóaprítás, a tróntermi jelenet, Luke vs Kylo.


Ami viszont rossz volt, gyakorlatilag minden jelenet amelyben Rose szerepelt. És nem is a szinésznővel van bajom, de egyszerűen az összes jelenete vagy irritáló, vagy ostobaság vagy csak teljesen felesleges. Vagy mind a három egyszerre...

2018. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Luke vs Kylo és itt ki is merült a dolog.


IDegesítő karakterek, nulla történet (gyakorlatilag A birodalom visszavág 2., menekülés a másik bolygóra, Luke "képzi" Reyt, Joda, Rey elmegy) Phazma, Rose, a Disney "cukiállatkái"... az egész film egy kalap fos, egyszer kíváncsiságból megnéztem, de köszi, elég is volt.

2018. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen Kylo és Rey harca az őrökkel. Illetve Kylo vs Luke a végén...ami nagyon idegesített az hogy Phazma Kapitány mekkora egy 0 karakter. Azt hittem hogy sokkal többet kihoznak majd belőle. egy ilyen ''miniboss'' szerűségre számítottam nála de hiába...Illetve Snoke nevetséges halála, egy ilyen karaktert úgy kiírni hogy egy gyenge csel miatt kettévágják...aki egy új birodalmat épített fel a semmiből és így végzi xD
2018. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Nehéz, nagyon sok volt.:) A legizgalmasabb Kylo és Rey harca a renlovagokkal, Luke és Kylo párbaja és az a lovaglós jelenet is tetszett, amikor Finn és Rose kimenekülnek a kaszinóból. Ja, és a porgok is nagyon tetszettek, végre egy vicces Star Wars film, és VÉGRE van tanulsága is. És a legszebb jelenet pedig egyértelműen Luke és Leia búcsúzkodása.
2018. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudok dönteni a tróntermi és a Luke vs Kylo jelenetek között. Mindkettő hihetetlenül epic lett.
2018. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!