Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerelmes, viszonylag rövid...

Szerelmes, viszonylag rövid doramák?

Figyelt kérdés

Ha lehet ne nagyon legyen több 1 óránál egy rész. Utazni fogunk és az lenne a legjobb, ha kevesebb lenne 15 epizódnál.

Valami olyanra gondoltam, mint a W, szerelmes és misztikus. Valaki?



2018. ápr. 20. 06:27
 1/2 A kérdező kommentje:
A w-t még nem láttam csak ajánlották és mondtak róla pár szót. Részletesebben leírná valaki?
2018. ápr. 21. 10:11
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg valami kis rövidre vágysz, akkor nagyon tudom ajánlani a Thumping Spike 1. és 2. évadját, igaz, hogy mindkét évad 20 részes, de csak 15 perces egy epizód. Az 1. évadban és a 2. évadban két különböző történet van, szóval mindkettőt nagyon ajánlom :) - bár ez a kettő nem misztikus, de szerelmes.

Esetleg még a Reunited Worlds-t is nagyonajánlom, ez viszont hosszabb, mint amire te gondolsz, mivel 40 rész, de csak fél órásak a részek, és ez romantikus és misztikus is.

Surplus Princess, ez csak 10 rész, és kevesebb, mint egy órás részei vannak, de szerintem ez nem annyira jó, és egy kicsit furcsa, összecsapott a befejezése.

2018. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!