Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki mondana nekem a Rick...

Valaki mondana nekem a Rick és Morty-hoz hasonló sorozatot?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Miben hasonló? Animációs sorozat? Sci-fi vonatkozású? Szürreális tartalmú? Kaland jellegű? Epizodikus-átívelő hibrid történetvezetésű? Rejtett társadalomkritikát fogalmaz meg? Kábé ezek ugranak be róla. Így nem is nagyon tér el az általánosan hype-olt sorozatok közül (South Park, Family Guy, meg amiket mindenki ismer).


Mr. Pickles (megosztó, abszurd, darabolós-véresen erőszakos, animációs)

https://www.youtube.com/watch?v=9g_Sjxemlwc


Bojack Horseman (az életre reflektálóan általánosan depresszív, lehúzó, évadról évadra mélyülő happy endinget kerülő amúgy sitcom animációs sorozat, ahol az emberi személyiségeket állatok képében figurázzák ki)

Hangulatcsináló poszterek, elvileg epizódos idézetekkel:

[link]


Az első kettőhöz nagyjából hasonlítható az Ugly Americans:

[link]


Major Lazer: szó szerint az amiről szól, Diplo fiktív együttese, és az ő sorozata is a saját zenéivel. Major Lazer és riválisa történetei a 80-as évek rajzfilmjei stílusában, eléggé megnyomva a pszichedelikus élményeket, mintha beszívva csinálták volna. Ugyanez igaz a Mr. Pickles esetén is, azt mondják a készítőikre hogy szeretik a szereket.

[link]


Robot Chicken: stop-motion technológiával készült kimondottan popkultúra-paródia (a South Park hárítja magáról a felelősséget azzal, hogy a "műsorban szereplő alakok kitaláltak"), itt viszont kimondják hogy a műsorban szereplő karakterek az élő hírességek paródiái).

Itt egy aktuális Walking Dead paródia:

https://www.youtube.com/watch?v=aORRRYHgu_k

2018. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hollófernyiges ***** válasza:
Futurama.
2018. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gravity Falls
2018. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adventure Time, Regular Show
2018. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami vicces rajzolt sorozatokból láttam részeket, és tetszik:

Family Guy, Simpson család, South Park, Futurama


a Cleveland show ból már nem láttam részeket; de a Cleveland ő a Family Guyból egy szereplő, szóval lehet, hogy jó; viszont asszem, az Amerikai fatert is ők csinálták, az már szerintem nem lett jó sajnos.

2018. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!