Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rejtjelekben miért törölték...

Rejtjelekben miért törölték Jane emlékezetét?

Figyelt kérdés

Aki nem nézte meg még a 2. évadot annak spoiler!

Az addig oké, hogy összeesküvés volt a tetkók mögött de ezt sejteni lehetett.

Oké, hogy a homokvihart megállítják. és hogy újabb tetkókra derül fény a 2. évad végén.

De arra nem kaptunk eddig magyarázatot, hogy annak mi értelme volt, hogy az emlékeit kitörölték?

Vagy csak a hitelesség miatt, hogy jobban adja Taylor Shawt? Mert ha igen akkor csalódott vagyok :D

Vagy esetleg a 3. évadban kiderül mi volt a memóriatörlés célja?


2018. ápr. 22. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Remi találta ki és így akart beépülni az FBIba, hogy belülről tehesse őket tönkre, de mivel Jane beleszeretett Kurtbe ez nem sikerült. Szerintem nézd meg mégegyszer ha ennyire nem értetted a történetet.
2018. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a kérdés ugyanaz. Miért? Tudom jól kinek az ötlete volt, és tudom, jól, hogy az volt a cél, hogy beépüljön az FBI-ba...

DE mi értelme volt kitörölni? A nő nagyon elhivított volt, az életét adta volna az öccséért... fél éve, hogy néztem, de neki az ő céljuk volt mindenek felett így nem esett volna nehezére átverni az FBI-t.. talán még bele sem szeret az ügynökbe ha nincs törölve az emlékezete...


Szóval a kérdés továbbra is adott :)

2018. dec. 3. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha nem törték volna ki az emlékeit nem tudott volna beépülni, mert ha emlékezett volna rá, hogy ő egy terrorista, akkor poligráffal simán rájöhettek volna, hogy hazudik. Meg ha nem törlik ki az emlékeit, akkor csak besétál az FBIhoz, hogy 'bocs egy terrorista vagyok és ki akarlak nyírni titeket' vagy mi?😂
2018. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!