Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Venom filmben a szimbiót...

Az új Venom filmben a szimbiótának nem Petert kellene elsőnek megfertőznie és csak utána Eddie Brockot?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!



Ugye a Sony rendezi a Venom filmet némi Marvel segítséggel ( hogy a Sony ne csináljon hülyeséget ) de maga a történetet sem értem már. A Venom szimbióta elsőnek Petert kellene megfertőznie és csak utána Eddie Brockot nem ? Venom eredete összefonódott Pókemberével,az hogy külön vesszük Venomot és Pókembert teljesen logikátlan...


Szerintetek ?



2018. ápr. 24. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a némi Marvel segítséggel dolgot honnan veszed? Semmi köze a Marvelnak a Sony filmjeihez. Kétlem hogy bármi beleszólásuk lenne, mivel a film nem része az MCU-nak.


Venom eredete a képregényben fonódott össze Pókemberrel, most majd kap egy új eredettörténetet. Majd meglátjuk milyen lesz, ha kapunk egy tökös R kategóriás filmet, akkor nem bánom, hogy Venom nem része Pókembernek és az MCU-nak, mert ott úgy is csak PG-13-ban jelenhetne meg.

2018. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Eredeti =/= adaptáció. A Sonynak az a felelőssége, hogy jó és sikeres filmet csináljon. Az nem, hogy pontosan illeszkedjen az eredetihez. A történetet majd megérted, ha megnézed a filmet. Annyira idegesít, hogy egyesek képtelenek egy filmnek hagyni, hogy önmaga legyen. Nem, annak kell lennie, amit én előre kitaláltam, mert én jobban tudom, hogy milyen legyen a film, mint az író/rendező/producer. Nem, nem tudod jobban. Ha ők így látták jónak, akkor így lesz, és tessék a film értékeit megítélni, nem pedig azt, hogy mennyire hasonlít ahhoz, ahogy te csináltad volna.
2018. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Marvelnek van beleszólása mert elvileg Tom Holland is szerepel majd a filmben ( Pókember jelmezt nem ölti magára )
2018. ápr. 24. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
"Elvileg" szerepel, akkor is max. a karakterrel kapcsolatos dolgokba szólhatnának bele, ami vajmi kevés lehet egy fél perces cameo esetén, mert gondolom ennél több játékidőt nem kap. De szerintem nem lesz benne még ennyit sem, Tom Holland szeret megjelenni forgatásokon, hogy aztán a filmben mégse tűnjön föl, lásd: Doctor Strange.
2018. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!