Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Infinity war spoiler. Hogyhogy...

Infinity war spoiler. Hogyhogy csak 2 órás volt?

Figyelt kérdés
Úgy vègződött hogy Thor majdnem megolte, de Thanos csettintett es elteleportalt valahova, es ugye elporladtak az emberek. 2 es fel sot meg tobb orasnak igertek es kritikaban is azt mondtak ennyi volt azonban amin en voltam az 2 ora 10 perc lehetett kb. +amikor meguti Amerika Kapitanyt Thanos(se o se Tony nem halt meg) nem 2, ahogy a trailerek(jo tudom trailer az csak trailer)hanem 5 ko volt nala. Leroviditetten neztem meg ugye?

2018. ápr. 26. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2 óra és 26 perc, ez szerintem stáblistával együtt
2018. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, moziba stáblistát átugorták és egyből mutatták a stáblista utáni jelenetet.
2018. ápr. 26. 21:29
 3/4 anonim válasza:
100%
A trailerekben direkt volt több félrevezetés is, hogy ne tudd összerakni a történetet :D
2018. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két és fél órás volt, bár valóban olyan gyorsan elrepült az idő, hogy én is meglepődtem, amikor hirtelen véget ért. Azt hittem, hogy lesz még hátra kábé fél óra.
2018. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!