Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan kell csinálni Sorozatba...

Hogyan kell csinálni Sorozatbarát profilt?

Figyelt kérdés
Csak úgy enged nézni, ha bejelentkezem. De nincs mibe. Hogyan kell fiókot csinálni? Nem találom ezt a lehetőséget 😭😭
2018. máj. 1. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Meghívásos alapon működik a regisztráció, így kell egy meghívót kérned valakitől, akinek már van fiókja. Azt elküldi neked a rendszer az e-mail címedre és onnan már egyszerű minden, a kapott linken keresztül tudod magad regisztrálni. Van kitől kérned?
2018. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van már ilyen profilja, akkor kérlek szépen, segítsetek!!♡
2018. máj. 1. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van, ezért is kérdeztem, hogy van-e kitől kérned. Küldjél privátban egy e-mail címet és küldök meghívót.
2018. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismerőstől kérj meghívót, vagy a sorozatbaràt facebook oldalàra írj egy bejegyzést, a főoldalra, hogy meghívót szeretnél és add meg a mailcímedet. Ha ismeretlenül vàllalja érted a felelősséget valaki akkor küld meghívót.

Nem sokan merik kockàra tenni idegenekért a fiókjukat ezért esélyes, hogy nem azonnal fogsz kapni. Vagy soha. Ugyanis úgy lett kialakítva a rendszer, ha valaki meghív egy embert aki aztàn elkezdi nem rendeltetésszerűen hasznàlni az oldalt, linkeket lopkod, minősíthetetlen stílusban nyilvànul meg, stb, akkor az adott személyt kitiltjàk az oldalról és azt is aki meghívta. Így nem sokan osztogatnak meghívót. Megmondom őszintén, én se kockàztatom senkiért a fiókom,6 éve hasznàlom az oldalt. Sok szerencsét!

2018. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első és a 3. válaszoló vagyok. Küldtem anno meghívót a kérdezőnek és az elmúlt 3 hétben privátban kaptam ez ügyben túlzás nélkül vagy 25 megkeresést. Azt gondolom normális ember vagyok, el is küldtem böcsülettel random vadidegeneknek az utóbbi hetekben vagy egy tucat meghívót. Nem tudom majd még mennyit enged a rendszer, de tisztelettel megkérek mindenkit, ilyen ügyben már ne keressen privátban engem. Amit lehetett megtettem, többet már nem szeretnék a vakvilágba küldözgetni. Az már megint más kérdés és a döntésem szempontjából nem is releváns, hogy az utolsó 4-5 "jelentkező", akinek küldtem, annyit sem mondott fapapucs, azért az udvariasság egy köszit minimum megkívánt volna (nem a kérdezőre gondolok). Nyilván pont letojom és nem azért tettem, hogy hálálkodjon bárki, csak mondom, érdekesek az emberek, beböfögik a mail címet, meg hogy "küldjél nekem is", aztán annyi. Részemről befejeztem, saccperkábé alsó hangon is vagy egy tucat vadidegen emberért vállaltam felelősséget, kérem szíveskedjetek ezt tiszteletben tartani és nem keresni evvel többet engem. Köszönöm!
2018. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Légyszi nekem is küldjön valaki egy meghívót.😅☺

2018. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Megkérlek szépen valaki tudna nekem is segíteni?
2019. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Könyörgök nekem is küldje el valaki előre is köszi
2019. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mary0520 válasza:
Sziasztok! Tudnék én is kérni valakitől 1 meghívót esetleg? patakfalvi.annamaria0520@gmail.com-ra, ha lehet! Nagyon szépen köszönöm :-)
2021. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!