Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz mé folytatása a Mako...

Lesz mé folytatása a Mako Mermaids-nak, vagy a H2O egy vízcsepp elég-nek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megnéztem a H2O egy vízcsepp elég összes évadját. Azután azt hittem, hogy: jó, király, gondolom ez ennyi volt” de aztán láttam egy olyan cikket, hogy van folytatása ami pedig a Makoi Hableányok ( Mako mermaids). Azt is megnéztem. (Ugye az utolsó évadjáig, aminek 16 része/epizódja van. Most ennek lesz még folytatása, vagy ennyi volt? Vagy lesz ennek is/ van ennek is egy más néven futó folytatása? Vagy ez ténylegesen az utolsó évad volt? Akár várható lesz még folytatás? Mert már felkerestem az egész internetet de nem találtam folytatást. Ha van akkor kérlek lelinkelitek/ elmondjátok a nevét? (Nem baj ha angolul van, ezeket a részeket is angolul néztem). Köszi a segítséget előre is! :)

#H2O #sellő #szirén #Mako #Mermaids #Makomermaids #egyvízcsepeég #Makóihableányok
2018. máj. 1. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs már folytatása.
2018. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ma találtam egy mesét, H2O - Vízcseppből varázslat; de ez jóval egyszerűbb, mint a filmes sorozat, de azért ari. :) Cleo, Emma, Rikki, Lewis, Zane vannak benne, rajzolva van:) Eddig az első részt láttam belőle, asszem ez talán lehet, hogy kisebb korosztálynak van inkább, de kedves mese egyébként:) Amúgy ezt úgy találtam, hogy rámentem a H2O-nak a port hu-s adatlapjára; és akkor ott rákattingattam külön a forgatókönyvírókra, hogy milyen filmekben működtek még közre. Én most fogom majd kezdeni a Mako mermaids 3. évadát, az első kettőt már megnéztem; most a 3. következik:)
2018. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia. A 3.évadot nemtudod hol lehet megnézni online? magyarul vagy feliratosan :)
2018. okt. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 riverdale02 válasza:
100%
Szia nem tudom h te a Mako Mearmidsnek hol nezted meg ingyen a 3.evadát?
2019. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szerintem csak az 1.évadot láttam. Hol lehet megnézni a másik kettőt?
2021. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!