Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki lesz Boruto...

Szerintetek ki lesz Boruto "szerelme"?

Figyelt kérdés
A Naruto elég érdekesre sikerült legalábbis szerintem... Pl..Naruto és Hinata az 500 (+220) rész alatt nem beszéltek egymással 25 értelmes mondatot...Sakura pedig olyan szinten rá volt tapadva Sasukéra hogy szerintem csak azért vette el mert nem volt tul sok választása XD igazából Temari és Sikamaru kapcsolata volt talán a leg alaposabb illetve talán meg Inoék..(talán) jójó persze ez egy ninja anime nem pedig valami romantikus sorozat de ha már romantikus szálat is rakok bele akkor azt is jol kéne megalapozni....vagyis szerintem....

2018. máj. 2. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki? Hát Naruto!
2018. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ejha! :DD Ötletes!
2018. máj. 3. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
ugye most kishi helyet át vette egy nő az irást remélhetőleg ő jobban ért ehez mivel kishi be vallota azért tartogatta a legvégére mivel nem értet az ilyen műfajhoz de remélhetöleg sumire logikus lenne de akiket már nagyon várok az konohamaru és hanabi szerintem :) ja meg még szerintem egy animében sem árt ha van egy kis romantika és nem csak az ivartalanitott szereplök
2018. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt nemnis tudtam :o akkor mar egyáltalán nem is ő írja a Borutot? És ki ez a nő?:DD Sumire? Gondolod? :DD Én inkáb Saradara tippelnék már csak azért us mert a Narutoba mindenki Sakurat akarta volna Narutohoz (vagyis a tobbség) na mindegy majd kiderül.... újabb 15 éven belül :DD
2018. máj. 17. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:

egyrészt és azért ellenzem mert akkor az tul overpower lenne sharingan + senjutsu rinnegan na meg bijuu mode

aki most átt vedte az Ukyō KODACHI de meg nyugtatlak már elöte is sokat segitett kishinek és valami olyasmi is volt hogy kishi felügyeli a munkáját :)

2018. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocsi rossz nevet másoltam be

Mikie IKEMOTO

2018. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Saku14 ***** válasza:
Ikemoto csak illusztralja ..
2018. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Saku14 ***** válasza:
2018. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"written by Ukyō Kodachi and supervised by Kishimoto"
2018. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!