Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt a filmet keresem, tudnátok...

Ezt a filmet keresem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem már melyik évben készült,de Thriller és Horror volt, az elejét láttam csak, ani arról szólt,hogy a gyilkos tiniket öl, és megfigyeli Őket előtte, és van egy testverpar, egy 18ev körüli vöröshajú lány, meg egy fiatalabb öccse, és az Apjukkal és Apjuk új baratnojevel mennek ilyen nyaralás felére, a régi nyaralojukba, ami már felvan kamerazva a gyilkosnak, aztán beesik az Apja öccse is.. Kb eddig láttam, valaki tudja a címet?

2018. máj. 3. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez egy kicsit hajaz a Keep watchingra. De abban nem tiniket, hanem csaladokat gyilkolnak es ok epp hazaernek a nyaralasbol amikor mar bevan kamerazva a haz. De a 18as voros csaj, occs, apu, apu baratno es teso stimmel.

Esetleg nezd meg ennek az elozeteset, hatha ez az:)

(Bocsi az ekezetek miatt, de telefonrol konnyebb igy)

2018. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezaaaaz koszonom szepen!:D akkor rosszul emlekeztem,de ezaz koszonom nagyon hqlas vagyok!(es ismeros helyzet😁)
2018. máj. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!