Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett A legnagy...

Nektek hogy tetszett A legnagyobb showman (The Greatest Showman) film?

Figyelt kérdés
Miért/miért nem tetszett?

2018. máj. 6. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam, a zenéket azóta is hallgatom. Hugh Jackmant eleve nagyon bírom, főleg musicalekben, de Zac Efron is elég jó volt, végre nem egy igénytelen semmire se való vígjátékban vállalt szerepet. Azt viszont nem értem, hogy ha eleve igaz történeten alapul, akkor minek kellett bele Barnum és Jenny Lind közti románc, mikor nem is történt köztük semmi a "való életben".
2018. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett. A zenék k...a jók lettek. Még most is hallgatom őket. Én két okból kifolyólag néztem meg. Az első Hugh Jackman (kicsit bele vagyok esve 😍) a második pedig az hogy imádom a zenés/musical típusú filmeket.


Egyébként azért kellett összeugrasztani a kettőt mert akkor egy kicsikét lapos lett volna a sztori. Kellett bele valamilyen komoly cselekmény. Én kicsit örülök a dolognak, mert különben a harmadik kedvenc dalomat lehet hogy ki hagyták volna (From now on) és annak nem örültem volna.

2018. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett. A This is me című dal és jelenet nagyon betalált. Nem szégyenlem, én megsírattam. Az egész film nekem maga az élet volt, felemelkedés, bukás, tovább lépés. (sokan a giccs miatt nem szerették a filmet, szerintem meg egy musicalbe belefér)
2018. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%
GONDOLTAM SZÓLOK LESZ 2.RÈSZE !!!😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️ 2020 MÁRCUS UTÁN FOG KIJÖNNI
2019. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nagyon tetszett.A zenéket még most is hallgatom.Baromi jó film,ajánlom mindenkinek.
2020. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
10/10
2021. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!