Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Védelmező című filmben mi...

A Védelmező című filmben mi az a zene ami Slavi sportautójában szól mikor megérkezik a klubba?

Figyelt kérdés
Van az a rész amikor az orosz lányfuttatók helyi vezetője, Slavi megérkezik a klubjukhoz egy szürke Mercedes SLS AMG luxussportkocsival, és kiszáll belőle, akkor valami jó kis elektronikus zene megy a kocsijában, de nem tudom kideríteni mi az, valaki tud segíteni?

2018. máj. 8. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A listában a Bloody Beetroots dala áll a legközelebb ahhoz amit én keresek, de az tévedés lesz, meghallgattam több verzióban is, összehasonlítottam a filmmel, és szerintem tévedés, mert nem az a dal megy az autóban, még ha hasonló is hozzá. A BB dalában nincs olyan rész mint a filmben hallható. De mindenesetre köszönöm, akkor ez úgy néz ki örök rejtély marad. :D
2018. máj. 10. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a TrackID program.

Az lehet felismeri.

2018. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Á, ahhoz sajnos túl rövid és zajos a részlet a filmben, Shazam sem vitte. De köszi a tippet.
2018. máj. 10. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!