Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éjjel-Nappal Budapestben...

Éjjel-Nappal Budapestben szerintetek most mi lesz az albival? Igaz lehetetlen, hogy ott ne forgassanak többet?

Figyelt kérdés
Remélem csak egy ilyen "ijezgetés" a nézőknek és hamarosan visszatérnek oda!

2018. máj. 9. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha jól emlékszem, már volt párszor ilyen "eladom az albit" hiszti, de nem lett belőle semmi. Szerintem ez is megoldódik. Joe vagy meggondolja magát valami miatt, vagy valamelyik szereplő vesz egy másik albérletet és boldogan élnek tovább.
2018. máj. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pár részt kihagytam. :/

De Regina visszajött már? Azt hallottam visszatér.

2018. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vissza igen, de szerintem csak ideiglenesen
2018. máj. 10. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony lehetetlen. Látod Jóska baba mégse adta el. Nyilván ez is teljesen valós hihető és életszerű dolog volt. Eladom, szerződés, majd aztán mégse. Engem is úgy meg IJEZGETTEK ezzel. Azt hittem vége lesz most a sorozatnak. De szerencsére nem. Továbbra is butítják a fiatalokat jólvan.
2018. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!