Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki emlékszik erre a videóra?...

Ki emlékszik erre a videóra? Régóra keresem, de nincs már ötletem.

Figyelt kérdés

A videó arról szólt (talán youtubeos volt, nem tudom), hogy áll egy férfi a zebránál, ő a "főszereplő". Közeledik egy kamion az úton, ami nem tud fékezni valamiért, akkor megáll az idő. A férfi tud egyedül mozogni és rajta áll, hogy mi lesz a történet kimenetele. Vagy egy talán bicikliző kisfiút üt el (vagy ilyesmi) vagy egy másik személyt vagy magát a férfit, végül feláldozza magát a többi emberért, mert a maga irányába fordítja a kamiont, ekkor az idő újraindul, ő megint a zebránál találja magát és ekkor elüti a kamion.

Rémlik valakinek?


2010. jún. 14. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy videóklipp? Ha igen, eltudod dúdolni / felénekelni a dallamát? Ha igen, ezen az oldalon énekeld fel, és kiadja a címet és előadót.: [link]

Remélem, tudtam segíteni! :)

2010. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ismerős, de nem tudom hol láttam :S


Nekem ez is nagyon tetszik:

http://www.youtube.com/watch?v=Y7lCM9ElUqQ


tanúlságos...

2010. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem videóklipp, videó. Mint egy kisfilm.
2010. jún. 16. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!