Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani IP-man -hez...

Tudtok ajánlani IP-man -hez hasonló filmeket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alap Bruce Lee filmekkel gondolom tisztában vagy.De ha már ip man akkor Donnie yen,olyan filmekben mint:

flashpoint

kung-fu gyilkos

az ököl legendája

spl ,stb

vannak még indonéz filmek iko uvais (azt hiszem jól írtam a nevét)szereplésével Rajtaütés 1-2 hatalmas film mindkettő.aztán ott van még jet le pl

Félelem nélkül,fist of legend

nyakörv

Tony Leungtól a Nagymester.Kb ennyi hirtelen

2018. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. máj. 11. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem ártana először a film alapműfaját meghatározni,ami egy harcművész életrajzi filmje,aki sok esetben magánéleti nehézségekkel,hátrányokkal is szembesült,nem csak az ellenféllel.

így meg máris sokkal könnyebb találni hasonlót.

dühöngő bika

a remény bajnoka

rocky

rocky marciano

ali

2018. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utálom az akciófilmeket, meg a karatésat is, de EZ a film nagyon tetszik. Mindhárom részét megnéztem. Igazi harcművész mester.

Köszike!

2018. máj. 12. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:

harcművész mester jah...

csak az kimaradt a filmekből,hogy láncdohányos volt meg ópium függő.

szóval lehet hogy harcművész volt,de sportember tuti nem.

amiket meg írtam filmeket profi ökölvívókról azok sportemberek is voltak,ezért sokkal inkább példaértékű a munkásságuk.

2018. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!