Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, Jughead meghalt?

Mit gondoltok, Jughead meghalt?

Figyelt kérdés
Megéri egyáltalán a gyártóknak kivinni a sztoriból??????

2018. máj. 12. 23:06
1 2
 11/15 Riverdalegirl918 válasza:

Frissítés:!SPOILER!

szerintem meg fog halni, mivel a 4. Évad részeinek végén a bejátszásoknál eléggé azt akarják elhitetni velünk, hogy Betty tette. Szerintem viszont valaki kényszerítette rá, vagy esetleg a mostanában megjelent hipnotizálásnak lesz köszönhető. Bár nagyon szomorú lennék, ha meghalna, szerintem nem is nézném tovább, és ahogy láttam, nem vagyok egyedül. Ha tényleg kiírják, az nem lesz valami okos húzás.

2020. febr. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Riverdalegirl918 válasza:
!További frissités! A legújabb rész végén Donna hipnotizálja Bertát, aki megöli Jugheadet. Ez elég megrázó volt...
2020. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Riverdalegirl918 válasza:
*Bettyt bocsi autokorrect
2020. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mokuska1126 válasza:

Nem gondolnám,hogy meghalt. Most néztem meg a 14.részt amikor meg lett Jug ,,holtteste". Nekem Betty, Archie es Veronica túl nyugodtnak tűnnek ahhoz képest hogy az egyiknek a szerelme a másik kettőnek a barátja halt meg.


Szerintem csak megjátszák a halálát hogy elkapják Donnáékat.

2020. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
meghalt ennyi nem kell ezt tul gondolni
2020. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!