Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a sorozatnak a...

Mi ennek a sorozatnak a drogos a címe?

Figyelt kérdés
Régebben néztem egy sorozatot, ami dióhéjban arról szólt, hogy kifejlesztettek egy új fajta drogot, amit fiatalokon teszteltek le. Azt hiszem, ha jól emlékszem 6 fiatal elszokott (egy ilyen nem is tudom mihez hasonlítani, milyen helyen voltak-viszont ugye a fiatalokon tesztelték a drogokat és kamerával felvették a reakciókat.. Emlékszem választhatták, hogy milyen formában szeretnék bevenni.. Es ha jol emlékszem a főnök valamiért kivételezett az egyik csajjal) es folytatták szabadon az életüket. Az egyik csávó drogos bulikat szervezett egy tengerparti házban. Egy másik csávó tovább drogozott de nagyon durván. Az egyik csaj állandoan veszekedett a pasijával. A maradék fiatal pedig normális életet akartak elkezdeni, de közben probáltak segíteni azokbak, akik vissza estek a drogba. Nagy vonalakban ennyire emlékszem. Bocsi ha egy kicsitt hosszúra sikeredett, de remélem valaki szintén látta a sorozatot és emlékszik is a címére. Válaszokat előre is köszönöm!!

2018. máj. 13. 18:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Oké most figyeltem, hogy elírtam a címet!! Az akart lenni, hogy Mi ennek a drogos sorozatnak a címe.😂😂
2018. máj. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!