Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen filmeket mondani?...

Tudtok ilyen filmeket mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amit keresek azt talán a legjobban úgy lehet leírni, hogy a szereplők egy adott helyre vannak korlátozva és azon belül történik feszültség, rejtély stb. Amiket szerettem: kocka, viharsziget, cloverfield lane 10, hasadás, life, tetovált lány. Amiket kevésbé: alien, fűrész, talán mert régebbiek, vagy mert ezek horror filmek. Inkább thriller, scifi, krimi érdekel!

2018. máj. 13. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

A felvonó /Blackout/ (2008)

[link]

2018. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben a filmben vannak olyan jelenetek, hogy a lift levágja valakinek a testrészét? Egyszer láttam youtube-on, hogy ez valakivel a valóságban megtörtént, azóta én ilyet nem bírok nézni még filmen se. De a tartalma alapján pont ilyesmit keresek.
2018. máj. 13. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég régen láttam, de nem emlékszem ilyen jelenetre - az egy másik liftes filmben volt.

Itt az előzetese, nézd meg, és döntsd el, hogy érdekel-e:

https://www.youtube.com/watch?v=0Xi6SU6cG9c

2018. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de az aljas nyolcast is láttam már. Ha ezt olvassátok és tudtok ilyeneket írjátok nyugodtan:)
2018. máj. 13. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Azonosság /Identity/ (2003)

[link]

2018. máj. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sci-fi kategóriában egyértelműen A Földlakó (The man from earth) viszi a pálmát. Ráadásul jobb a magyar szinkron, mint az eredeti hang.
2018. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Stonehearts elmegyógyintézet
2018. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!