Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sorozatokban tényleg szexeln...

Akitakarsz kérdése:

A sorozatokban tényleg szexelnek vagy mit csinálnak olyankor a színészek?

Figyelt kérdés
Trónok harca Spartacus stb eleinte gondoltam hogy biztos nem , de egy-kettő nagyon valóságonak tűnt.

2018. máj. 15. 16:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem ..
2018. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak imitálják,értelemszerűen.
2018. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljuk végig egy pillanatra miért színészeknek hívják őket :)
2018. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Színészek. Az a dolguk, hogy a kis naiv hülye nézők biztosak legyenek abban, hogy amit látnak, az valós.
2018. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A #3 és #4 nem ugyan attól érkezett :)
2018. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
39%

Változó. Van sorozat, ahol tényleg megteszik, van ahol imitálják, van ahol a dublőr játssza el helyettük.


Pl pont a got kapcsán olvastam egy cikket, hogy khal drogo színészét mennyire megviselte, hogy meg kellett erőszakolnia daenaryst bizonyos jelenetekben. A szöveg alapján úgy értelmeztem ők kajak dugtak, de persze ez simán lehet kameratrükk.


A spartacus sorozatban meg kb nonstop farkak vannak az arcodba tolva, ott nem lepődnék meg, ha igazi lenne a szex jelenet.

2018. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
“Mit csinálnak olyankor a színészek?” Kimennek cigizni, amíg a dublőrök szexelőset játszanak.
2018. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti köszi. A többiek szövegértés egyes oda írtam hogy nem hiszem el csak valamelyik nagyon valóságos
2018. máj. 15. 17:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!