Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lucifer tenyleg nem lesz 4 evad?

Lucifer tenyleg nem lesz 4 evad?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy a fox nem csinal tobb evadot .

Ez mennyire igaz? Szerintetek lesz negyedik evadja?



2018. máj. 16. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most próbálnak a rajongók kampányolni, hogy mégis legyen. Én is szomorú vagyok, nagyon szerettem.
2018. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Detto nagyon birtam foleg hpgy most vegre meg mutatta lucifer az igazi enjet..


Ezenkivul a walking dead, arrow meg supernatural nezem.

De remelem h lesz lucifer is

2018. máj. 16. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem csoda ha nem kap.

a heti eset felállás sokkal kevesebbeknek lesz érdekes mint a domináns átívelő szálas téma,amikor minden részben megy előre a főszál,ezért az esetek többségében buktához vezet az előbbi,mert unalmas lesz.

itt is túl sok volt a nyomozás és kevés volt az angyalos téma.

2018. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit sejthettek előre (de nagyon előre), mert nekem a mostani szezonzáró alapján volt ilyen érzésem.


Sajnálom.

Szerintem megvolt benne a folyamatos szál. Engem az kötött le. Ebben az évadban a végére szépen fel is futtatták.

2018. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
#3 én személy szerint nem szeretem annyira a csak folyamatos szál felépítést, ha ellaposodik az egész részt rántja, ezért szerettem a House-t is, ha épp nem is megy sokat a fő szál az egy részes kis "kaland" mindig érdekes.
2018. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

nem azt mondom,hogy kompletten a heti eset a műfaj a rossz.

mert abból is vannak jó alapsorozatok,mint a csillagkapu,csk atlantisz,odaát,sötét angyal,misfits,nagy jóindulattal még a flash is.

de az ennyire lerágott csont alaptémából,hogy van a nyomozó,meg a hozzá csapódó fura alak elég nehéz újat mutatni és általában 1 évad után kaszálják is,mint a mindörökké volt,vagy az emberi tényező.

ezeket én simán néztem volna még.

szóval ebből a szempontból a lucifer 3 évaddal az élmezőnyben van és alighanem a castle a rekorder és a hegylakó is elég jól bírta heti esetben vagy 6 évadot.

2018. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tom Ellis (Lucifer) nem rég twittelte, hogy a Warner Bros. próbál tárgyalni a FOX-szal.
2018. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
2018. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Levi HUN válasza:
A netflix megvette a Lucifert és lesz 4. évad mégpedig 10 résszel
2018. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Hát van Isten!

:D

:)))

2018. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!