Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ezt az Aladdin-o...

Ismeri valaki ezt az Aladdin-os filmet?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem a címére, kerestem mindenhol mindenhogy, de egyszerűen nem találom..


Szóval a film egy Aladdin feldolgozás, kb 10 éve láthattam a TV-ben, kb a 90-es évek elején gyárthatták. Jellemzően vígjáték kategória. Ami tisztán rémlik belőle, hogy a történet szerint van egy arab tudós, aki az elején vitázik Allah-al (az istennel), aki ezért büntetésből dzsinn-t csinál belőle. Ezzel együtt Allah száműzi a tudóst a modern korba. Ő ott berendezkedik, meg megszokja a környezetet, de egy lámpáson keresztül vissza lehet őt idézni az eredeti korába (7-9. század.. a klasszikus "Aladdin-kor"). Aztán jön a képbe Aladdin, aki megtalálja a lámpást és megidézi a tudóst, aki különböző modern kori megoldásokkal/varázslatokkal segíti ki. Pl egyszer Aladdinnak menekülnie kell valahonnan, a dzsinn meg odavarázsol neki egy motorkerékpárt, amivel elmenekülnek (de a motort csak Aladdinék látják, a többiek nem).


Ennyi rémlik belőle :D

Végignéztem az összes Aladdin-os filmet a neten, de egyik sem az volt... Esetleg rémlik valakinek?



2018. máj. 16. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ez a film a Seherezádé. :)
2018. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén én :)


[link]

2018. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ez az! Nagyon köszi :)
2018. máj. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!