Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflix miert ilyen igenytelen?

A netflix miert ilyen igenytelen?

Figyelt kérdés

Egyszer amikor volt ingyen netflix (affele beetetes hogy megrendeljuk) akkor beleneztem de nem gyozott meg, olyan gagyi sorozatokkal talalkoztam csak!


Most is pl. elkezdtem nezni egy ujat, lost in space, es az elozo reszben mindenki megserult (nem mutattak azt se hogy), de a vicc benne hogy mindenkinek az arcara ugyanolyan heget rajzoltak XD ez tenyleg ilyen van?? ilyet engedtek megcsinalni a rendezok?? ez mifele amatorizmos hogy mindenkinek egyforma hegeket rajzoltak? kesz vicc!


Ime a a nagy sminkmesterek karcolasai: [link]


2018. máj. 16. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Egy sorozat alapján ne ítèlj, sok jó sorozatuk van.
2018. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nézd a Stranger Things-et, az is Netflixes, mégis az egyik legjobb sorozat szerintem 🙃
2018. máj. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Még szerencse, hogy csak 10 perc szólt arról, hogy vihar lesz és valami kavicsok/kristályok estek az égből. Azok karcolták meg az arcukat, persze hogy hasonlóak. Még volt is egy snitt, ahol ráközelítettek az apa kezére ahogy megvágta. De ha már ez a 10 perc sem tűnt fel, akkor feleslegesen "nézed" a sorozatot.
2018. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább nézz olyan sorozatokat Netflixen, mint például a Breaking Bad, Sherlock, Better Call Saul, stb. Ezeknek a megnézése után nem leszel felháborodva! :D
2018. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Bocsi félreértettem a kérdésed. Az előbb felsorolt sorozatokat nem a Netflix gyártja (nyilván). Viszont a Netflix is csinál remek sorozatokat pl: Narcos, Stranger Things, The Crown, Master of None, House of Cards, stb.


Amit te láttál az éppen egy rosszabb minőségű sorozat, de az nem jelenti azt, hogy az összes az.

2018. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!