Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars új film?

Star Wars új film?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csak azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek lesz-e film a régebbi időkről, a Revan , illetve Malgus korszakáról ? Ha nem , akkor miért ? Szerintem nem lenne hülyeség, sokaknak jobban megértődne a star wars univerzuma és nem hinném , hogy sok negatív vélemény érkezene róla...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 20. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Rövid időn belül nem lesz. Mert ha lenne, akkor már tudnánk. Hogy miért nem, arról nem tudok nyilatkozni, mert nem olvastam a könyveket. Pl. túl sötétek vagy túl bonyolultak, ilyen okokat tudok elképzelni.

Viszont a Disney szárnyai alatt a Star Wars Univerzum valószínűleg az emberiség történelmének végéig folytatódni fog, úgyhogy előbb-utóbb arra is sor kerül jó eséllyel :D

2018. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem vagy ezzel egyedül mert kb mindenki az old republicot várta az új trilógia előtt,vagy ha nem azt akkor legalább egy jedi visszatér folytatás adaptációt,pl trawn,vagy darth krayt.

erre egyik sem lett.

nem tudni miért nem.

a szerzői jogdíjak-könyvek,játékok után-vagy a sith sztorik korhatár besorolása miatt?

ami biztos az eddigiek alapján,hogy a dizni úgy képzeli el,hogy a trilógiák egyértelműen gyerek filmek lesznek és az antológia filmek lesznek felnőtteknek is élvezhetőek.

de én is úgy gondolom el ahogy az első írta.

ha kifogynak a dizninél a fosnál-fosabb saját ötletekből akkor idővel adaptálni is fognak végre.

2018. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzők írták, valószínűleg idővel (10 év múlva kb) sorra fog kerülni az old republic, de ne legyenek illúzióid, nem Revanról/Malgusról fognak szólni, őket teljesen kitörlik és valami mást raknak a helyükre, vagy a történetüket teljesen megváltoztatva fognak belőle filmet csinálni, ugyanúgy mint Bane, Thrawn esetében, az eredettörténetüket is teljesen meg fogják változtatni (ami ugye elkerülhetetlen főleg az idióta átnevezések miatt, Korriban-Moraband.. nem tudom, szerintem a "Korriban" név nagyon jól hangzik egy sith világhoz, a Moraband meg kb egy 2 perc alatt kitalált bolygónévnek tűnik, mintha azt írnám, hogy Numorum, hasraütésszerűen)

Fogalmam sincs, hogy mi értelme van ezeknek a névváltozásoknak, ezzel senki nem jár jól, csak bezavarják a nézőt, ráadásul a nagy SW fanok is sokkal nyitottabbak lennének a Disneyre ha megtartanák a régi neveket.

2018. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!