Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A True Blood című sorozatban...

A True Blood című sorozatban meddig fog tartani Sookie és Eric szerelme?

Figyelt kérdés
A tévésorozatról lenne szó, most kezdtem el a negyedik évadot és végre láttam amire egész idő alatt vártam: Sookie és Eric összejöttek. A kérdésem viszont az volna, hogy ez meddig lesz így? A hetedik évad végén is együtt lesznek? Mert szerintem kényszeres hazudozó Vámpír Bill-nek és Összetörtszívű Vérfarkas barátunknak is lesz ehhez egy-két szava. Alciddel össze fognak jönni? Mert legutóbbi találkozásukkor nagyon nyomulós kis vérfarkas volt. Ti melyik párnak örülnétek/örültetek a legjobban?

2018. máj. 21. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

:D:D:D


Ne nézd tovább a 4. évad után, óriásit fogsz csalódni és nem csak Eric-Sookie miatt.

A rajongók többsége Eric-Sookie shipper volt, de a készítők ebbe xartak bele.


Az 5. évadra szakít Ericcel. Aztán összejön egy másik vámpírral, Warlowwal, aki tündér-vámpír hibrid, így vannak tündér képességei is és a napfény sem ártalmas rá.

De kiderül, hogy tök őrült és ezért megölik.

Bill valami vámpír isten lesz, valami béna cgi által, a a sorozat mitológiáját szembeköpve.

Sookie megint összejön Billel. De aztán megöli ő is és a sorozat végén egy eddig nem látott fickóval áll össze.

xD Tényleg kaszáld most, amíg nem késő...én szóltam. Nem csak a sztori lesz béna, de a kivitelezés is.

2018. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor már nem is folytatom a sorozatot. A könyvek jobbak? Érdemes elolvasni?
2018. máj. 21. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

A 4. és 5. részt olvastam, azért nem dobtam el az agyam. És tudtommal a könyvsorozat végén sem Ericcel jön össze, hanem olyan karakterrel, aki a sorozatban nem is létezik.


De mindenképpen jobb, mint ami a sorozat lesz az 5. évadtól.

2018. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg elolvasom. Az az igazság hogy elég nagy reményeket fűztem ehhez a sorozathoz és nagyon sok mindent ki lehetett volna hozni belőle, de azok után amiket leírtál... nem tudom hogy hogyan lehet egy sorozatot ennyire elrontani
2018. máj. 21. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Miért kell ekkora sületlenségeket leírni? Hadd döntse már el a kérdező a sorozat nézése közben, hogy ő tovább nézi-e vagy sem. Honnan tudod, hogy neki nem tetszett volna ahogyan alakul a történet? Most persze azt írja, hogy baromság a negatív tálalásod miatt. Meg egyébként is, nem az volt a kérdésben, hogy írd le az egész történetét a sorozatnak.


"A rajongók többsége Eric-Sookie shipper volt, de a készítők ebbe xartak bele."


Ezzel a mondatoddal meg nem is tudok mit kezdeni, miért kéne az őrült rajongókra hallgatniuk a készítőknek? Ha minden sorozatban a rajongók döntenének, akkor elég sok sorozat menne a süllyesztőbe a hülye rajongói döntések miatt.


És nem, nem azt írom, hogy a világ legjobb sorozata a True Blood, csak felesleges "rátukmálni" másra a saját véleményedet, majd eldönti ő.

2018. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tukmáltam rá senkire sem a véleményemet. Te mi a francról beszélsz? Nyugtató bogyóidat azért szeded rendesen?


Nem lett volna semmi baj azzal, ha nem Ericet hozzák össze Sookieval, ha a sorozat normális marad, konzekvens sztorival. De egy rakás *** lett. A forgatókönyvet mintha ovisok dobták volna össze a forgatás előtt.


Nézd már meg pl. az utolsó rész értékelését imdb-én:

[link]

2018. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*Ha azt írtam volna, hogy ez a világ legjobb sorozata és imádtam a vértócsából kiemelkedő meztelen gagyi Lilethet, akkor is kikeltél volna így magadból? Akkor is kioktatsz, hogy ne erőltessem másra a véleményem?

Vagy te a hbo valami fizetett ügyneke vagy?

2018. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!