Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan vígjátékokat kaphatnék,...

Olyan vígjátékokat kaphatnék, amelyekben majdnem végig lehet röhögni?

Figyelt kérdés
Iránynak most nézem "a férfi, aki túl keveset tudott" :D hatalmas, ilyen vonalon keresnék. De olyan is bejött mint pl.: "IQ zseni" , szóval az olyanokat bírom, amikor balféket hisznek profinak, vagy valami ilyesmi, de mindenbe bele tudnék most kóstolni, THX FOLKS!

2018. máj. 21. 14:00
 1/10 anonim válasza:
Én egy örökzöld klasszikust ajánlanék. 2007-es film, tehát nem mai darab, de a zenék, és azok a gag-ek, nagyon ott vannak, én imádom, haverommal már rongyosra néztük, és sokszor idézünk belőle. a film címe pedig: Hot rod, az örök kaszkadőr. Akció vígjáték kategóriában pedig a deadpoolt ki ne hagyd!
2018. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan legyél latin szerető

Nagyfiúk

2018. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hé, haver, hol a kocsim?
2018. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lángelmék (ezt a filmet keresed)
2018. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagy kedvencem "Az ember, aki túl keveset tudott". És ahhoz hasonlóan sokat tudtam röhögni ezeken:

Idétlen idõkig

Annie Hall

Liza, a rókatündér

Privat Parts

Dick és Jane trükkjei

Galaxis Orzoi 1-2

Nõi Szervek

Amelie


+1: Generális (amúgy amblock Keaton bármelyik filmje)

2018. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kössz fejek XD


a többiek se szégyenkezzenek Xd, gyerünk... még várok tőletek egy két nagyágyút fút/lányok ;)

2018. máj. 21. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"amikor balféket hisznek profinak" - Erre ajánlhatom a Bean - Az igazi katasztrófafilm c. mesterművet, ahol Mr. Beant neves műértőnek nézik. Kegyetlen beteg film elejétől a végéig.


Nekem nagy kedvenceim még a Dumb és Dumber (első rész, szenzációsan idióta humorral, de ezzel együtt irgalmatlan szórakozás), ott a Sziki szökevény (fetrengtem rajta), a Johnny English (megint egy örök kedvenc, ezerszer láttam már, hatalmas film) illetve a Csupasz pisztoly filmek is szórakoztatóak a maguk módján.

2018. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bean az rendben van, az jó mementó igen... a Leslie Nielsen (R.I.P) filmekkel csak az a trém, hogy (bár fiatalabb koromban én is "fetrengtem" rajtuk) mára valahogy elnőttem azt amikor "mindenki hülye" a filmben. Most nekem úgy a jó, hogy ha csak a központi karakterek lököttek :D de mint mondtam ez is csak irány, úgyhogy köszönöm az eddigi kommenteket (lesz is mit néznem) és várom a továbbiakat :)))
2018. máj. 21. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagytudásuak 1-2

Fák jú tanárúr 1-2 és most jön majd ki

a mozikban a 3.része =)


Illetve a VAKÁCIÓ című film is óriási😅

2018. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösssssssssssz!!=D
2018. máj. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!