Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani ilyen filmeket?

Tudnátok mondani ilyen filmeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok és egyszerűen kifogytam a filmekből, úgyhogy először is az is jó ha simán olyan filmeket irtok ami tettszett nektek.


Leginkább az elgondolkodtató filmeket szeretem, amikben azért van egy kis humor és romantika is.


Igazából olyan filmet keresek amiben egy csapatnyi ember el van zárva valahova és vagy ki kell szabadulniuk vagy gyilkosságok történnek stb.

Pl. Útvesztő, Tíz kicsi néger, A vizsga

Jó lenne ha fiatalokról szólna és nem lenne annyira régi és ha lenne benne legalább egy helyes pasi.

Tudom, hogy kicsit sok kikötés úgyhogy ha nem tudtok ilyet akkor kérlek írjatok sima szerelmes tini filmeket.

Nagyon szépen köszönöm.



2018. máj. 21. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek inkább simán csak szerelmes tini filmek lesznek...

Fallen (2016)

Minden, minden

Most jó

Sabrina rómába megy

2018. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha Dylan O'Brien bejön, akkor nézd meg a The First Time (2012) C. filmet, ez ilyen sima szerelmes tini film...

A szüzesség elvesztése talán nálad is mostanában téma.

2018. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Lady Bird

Love, Simon

Gyilkosság az Orient expresszen

The Kissing Booth

Az 5. hullám

2018. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Ha maradnék(igaz történet alapján)


-Váratlan szépség(ez inkább elgondolkodtató)


-Most jó(EBBEN VAN EGY NAGYON HELYES FIÚ)

2018. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Éhezők viadala (biztos láttad már, de ha nem ez olyan mint az útvesztő)

The 100/ A visszatérők (na ez nem film, hanem sorozat, de leírom, mert pont olyan amit keresel, fiatalok összezárva egy adott szituban, túlélésért küzdenek, és van benne egy nagyon helyes rosszfiú, én felnőtt nőként majdnem szerelmes vagyok:)

Kocka, Hasadás, Viharsziget: ezek nem szerelmes, tini filmek de nagyon rímelnek a tíz kicsi néger történetére.

2018. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!