Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix! Hogy működik? Interne...

Netflix! Hogy működik? Internet kell-e hozzá? Kb. mennyit kell érte fizetni? Meddig ingyenes? Filmeket/sorozatokat lehet rajta nézni vagy letölteni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden infó elérhető a szolgáltatás weboldalán.
2018. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kell hozzá internet, azt hiszem az első egy hónap ingyenes. Mi ilyen családi/baráti csomagban vagyunk 4-en, így fejenként 3 eurót kell fizetni havonta, ha egyedül fizetsz elő nem tudom, 8 euró kb talán.

Filmeket és sorozatokat lehet nézni, letölteni azt hiszem nem, de nézni is csak angolul, elég ritkán találok olyat, amihez van magyar felirat, olyat meg, ahol magyar a hang meg még ritkábban, kb nincs is. Nekem ez volt a fő szempont, hogy angolul, angol felirattal nézhessek mindent, ezért én nagyon szeretem, gyors, sok minden fent van, jó minőségben ráadásul, viszont ha magyarul szeretnéd nézni a dolgokat, vagy esetleg felirattal, akkor szerintem nem éri meg.

2018. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Telefonon/tableten lehet tölteni a filmeket, sorozatokat az alkalmazáson belül.
2018. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!