Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
Sajnos csak foszlányok vannak meg belőle mert régen láttam. A film nem mostanában készült szerintem 1990 előtt, de lehet h még annál is korábban. Amire emlékszem, hogy valamilyen hadvezért vagy tábornokot akinek nagy híre van elhívnak egy (talán) arab országba, hogy segítsen egy népnek, v csoportnak harcolni valaki ellen. Az ember ilyen halhatatlannak van feltüntetve, mármint a katonák körében mert jó stratéga meg ilyenek. Pl egyszer egy olyan cselt alkalmaz h egy lovas sereget a nappal szemben kényszerít harca, és így az ő embereinek több esélye van. A várost vagy várat amit véd vizesárokkal veszi körül amit valami patakból vagy folyóból táplálnak, ám az apály vagy szárazság miatt elfogy a víz s végül bejutnak az ellenséges katonák. Aztán a végén sétál lefele a lépcsőn és az ostromlók kicsit visszahőkölnek h itt van ő a nagy ember, de a végén egy támadó egy dárdával egyszerűen megöli és szertefosli ka mítosz. Puskákkal harcolnak kb 100 éve játszódhat, a katonáknak kis piros fejfedőjük van (talán). Tudom h kb semmit nem mondtam, de aki ismeri a filmet annak ebből meglehet a címe. Előre is köszi

2018. máj. 21. 23:19
 1/2 HalkHogen ***** válasza:

Nagyon régen láttam, de hasonló sztorija volt ennek a Sean Connery-filmnek:


[link]

2018. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nem az
2018. máj. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!