Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az útvesztőben mi a tisztás...

Dodesz01 kérdése:

Az útvesztőben mi a tisztás lényege, es hogyan éli túl Gally? Bővebben lent⬇️

Figyelt kérdés

Pontosan miért zárták be őket a tisztásra? Csak a filmeket láttam, és azokból kiderül, hogy több ilyen útvesztô is volt, de hogy pontosan mi volt ennek az értelme az nem.(lehet csak én nem emlékszem de elmondták, sorry)

A másik pedig hogy Gallyt az első részben megszúrta egy sirató, majd lelőtték dárdával, ezek után mégis hogy élte túl?

Köszi előre is a válaszokat.


2018. máj. 23. 01:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ehhez el kellene olvasni a könyveket,hidd el sokkal jobb mint a film, de úgy nagy vonalakban:

Ugye a Kitörés irtja az emberiséget, de idővel új generáció születik, közöttük vannak olyanok akik immunisak a vírusra. És a VESZETT fel akarja "térképezni"az agyukat, hogy rájöjjenek a gyógymódra, de ehhez "változókra" (ezek különböző megoldásra váró problémák, helyzetek) van szükség, amikre a gyerekek agya reagálni tud és ugye az agyukba ültetett "cucc" küldi a VESZETTnek az infót. Na, lényegében az útvesztő és a tisztás is egy ilyen "változó".

A gallys résznek pedig köze nem volt a könyvhöz. A könyvben egy sirató megszúrja és elhurcolja őt (vagyis inkább a VESZETT) a többiek azt hiszik meghalt és amikor kiszabadulnak az útvesztőből a VESZETT főhadiszállásának egyik termében találják magukat szembe Gallyvel, ám ekkor már beletúrtak a fiú agyába és kényszerítették hogy ölje meg Chuckot. Ezután Thomas szétveri szegényt, majd a többi tiszttársat kiszabadítják. Később Gally is kiszabadul és majd később találkoznak.Szóval a filmben fogalmam sincs hogy hogyan élte túl, de a könyvben így.

Amúgy fogalmam sincs mennyire érthető amit leírtam, de valami ilyesmi. Hát remélem segítettem valamint.

2018. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!