Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a horrorfilmnek?

Mi a címe ennek a horrorfilmnek?

Figyelt kérdés

Egy nem igazán népszerű horrorfilm címére lennék kíváncsi. Böngészgettem a neten utána, de mivel a színészek sem a nagyobbak közül vannak összeválogatva emlékeim szerint, így nem jutottam semmire. :(

Annyi történik benne, hogy egy csapat ember egy elhagyatott gyárba (vagyis valami elhagyatott nagy épületben) bezárva. Egy kerekesszékben lévő öreg tudós szerűség meg ott lakik és ilyen emberszerű kannibál szörnyeket hozott létre, amik persze levadásszák a csapat nagy részét. Ha jól emlékszem, az lesz a vége, hogy ketten megmenekülnek egy rendőr segítségével, de a rendőrt a szörnyek berántják a csatornán keresztül magukhoz és megeszik/megölik/széttépik.


Előre is köszi ha tudja valaki! :D



2018. máj. 24. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy szerintem tudom melyik ez a film.

Van egy jelenet amikor a zozok a vízből ugrotak ki és ettek meg egy kölyköt.

2018. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz az, amire én gondoltam abban azok a valamik a víz alatt is közlekedtek.
2018. máj. 24. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
És aszem a kölykök videózák az egészet.
2018. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Underground - A mélybe rejtve :)
2018. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!