Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger thing vagy Riverdale?

Stranger thing vagy Riverdale?

Figyelt kérdés

13 reasons why- első évadával most végeztem, a másodikat várom magyar felirattal...:D Új sorit keresek addig.

Sokat hallottam a riverdale és stranger thingsről. Melyik miről szól?!

Legjobban a romantika, akció, talán dráma kategóriás filmeket/sorikat szeretem. Melyiket ajánlanátok?

Köszi:)



2018. máj. 25. 19:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha inkább romantika akkor Riverdale. Ez egy kis városról meglepően Riverdaleről szól:D Melyben történik egy gyilkosság és azt próbálják megoldani mind ezt fiatalok szemszögéből rózsaszín felhőn és borzalmas titkokon át látva. A stranger things pedig inkább egy fantasy horror szerűség, romantika nem igazán van benne. Szóval ha dráma romantki crimi(ami ugyebár az akciót azért hozza magával) érdekel akkor abszolút Riverdale.
2018. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Első vagyok... UI: jó sorozatokat találsz, én most fejeztem be a 13 reasons why 2. évadát:)
2018. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Riverdale :) De a 13 rw-nak már megvan néhány részéhez a felirat
2018. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen tudom, 2 évad első, második része már fent van, láttam:):D

De akkor a riverdale lesz:)

2018. máj. 26. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a Riverdale-t ajánlom, nagyon jó! (Romantikus is, dráma is, perfect.)
2018. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Katarina Cosgrove válasza:
riverdale minden keppen. A Stranger things tele van pakolva szornyekkel es abbol all az egesz sorozat hogy megolnek 2 szornyet igy elso alkalommal jo de mar tobbszor nem tudom megnezni
2020. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó, viszont jobban szeretem az ST-t. Nagyon aranyosak a színészek, jó a történet és imádom a 80-as évek hangulatát.
2020. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!