Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a Hallmark filmnek a...

Mi ennek a Hallmark filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Csak annyira emlékszem ,hogy volt egy lány aki egy nőhöz került ,akinek azt hiszem volt 3 lány és az egyiket Opálnak hívták. Egyedül nevelte a lányait. A lány akit "örökbe fogadott" kissé nehezen illeszkedett be hozzájuk. Egy jelenet ami nagyon megmaradt bennem , hogy az anya vágta a fát és a baltával véletlen a lábába belevágott, ezt észrevették a gyerekek és kocsival bevitték a kórházba , közben szakadt az eső. Nagyjából ennyire emlékszem. Régen sokszor ment a Hallmark csatornán. Ha valakinek ismerős a sztori az légyszi írjon.

2018. máj. 27. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ez az?

[link]

2018. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az. Amire én gondolok azt még régen adták a tv-ben. Azért köszi.
2018. máj. 27. 19:34
 3/8 Mária Villányi válasza:

De imádtam ezt a filmet! A magyar címe: A mennydörgés visszhangja.

Lara Ritchie az apjához kerül, ahol van két lány és egy fiú féltestvére. (Az egyiket valóban Opálnak hívják.)

Eleinte nem jön ki az apa feleségével, Gladwyn-nel, a végére megkedvelik egymást. Úgy szeretném megnézni, de nem tudom, honnan tölthetném le! Ha megtaláltad, kérlek jelezz!

A port.hu linkje:

[link]

2018. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mária Villányi válasza:
Az eredeti címe: The Echo of Thunder
2018. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mária Villányi válasza:

Angolul megtaláltam a YouTube-n

https://www.youtube.com/watch?v=dHOtSaoVYQQ

2018. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Magyarul a YouTube-on:


[link]

2018. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

# 6-os vagyok:


Bocs, ez nem az a film! 😕

2018. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2018. máj. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!