Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem értek két dolgot a Bosszúá...

Nem értek két dolgot a Bosszúállók: Végtelen háborúban (Figyelem: Spoiler! ). (? )

Figyelt kérdés

(Előre leszögezem: nem vagyok MARVEL - fan, sőt, igen ritkán szoktam szuperhősös filmeket nézni és képregényeket olvasni, de most kíváncsi voltam erre a filmre, mert nagyon jó véleményeket írtak erről a filmről, így megnéztem, de két dolgot nem értek a filmben.)


Első: Amikor Thanos csettint egyet, akkor miért csak a szereplők fele hal meg? Véletlenül választódnak ki a szuperhősök, vagy okkal?


Második: A film utolsó perceiben Thanos miért nem folytatta a küzdelmet a meggyengült Bosszúállókkal, és miért megy el egy teljesen nyugodt, festői környékre, ahelyett, hogy teljes győzelmet aratna felettük?



2018. máj. 29. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Thanos nem kiirtani akarja az emberiséget, a bosszúállókat sem, "csak" népességszabályozást.

Azt biztos hallottad már, hogy az emberisèg túlnépesedett, nem sokáig tud már minket eltartani a föld, stb. Na, Thanos szerint erre az a megoldás, hogy irtsuk ki az emberiség 90%-át, a maradék meg boldogan élhet, hiszen őket már el tudja tartani a föld nagyon sok generáción át.

Épp ezért a csettintés random gyilkol, az emberiség nagy részét eltünteti de nem mindenkit. Random a dolog, a hősök között is.

Thanos meg azért vonul el, mert büszke magára, hogy megtette, amit akart, a föld fellélegezhet. :)

2018. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2018. máj. 29. 19:37
 3/7 Istar7613 válasza:
100%
Csak az emberek felét és egyébként meglehet hogy az idő kővel vissza hozzá őket valaki ha megszerzi.
2018. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is egyensúlyt akart az univerzumban, a csettintéssel minden élőlénynek a fele "eltűnt". Utána azért vonul el Thanos, mert a feladatát bevégezte, illetve ha marad, nem biztos, hogy győzedelmeskedik, hisz láttad Thor-t, simán levághatta volna a fejét. A csettintés után meg még a keze is leamortizálódik, lehetett látni, hogy a keze kisebesedett stb...

Szóval gondolom ezért megy el. A film végén meg megnézi a "kiérdemelt" naplementét, amiről beszélt. :)

2018. máj. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 azért az idő befolyásolása nem ilyen egyszerű, meg túl kézenfekvő is lenne. A lélek kő használata valószínűbbnek tűnik.
2018. jún. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

+ info

A filmben ugye a nepeseg ehez miatt olt.

A kepregenybe meg azert h a halal szerelmet elnyerje

Ott nem hal meg,semelyik hos (ezt olvastam)

2018. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 én meg azt, hogy amerika kapitány meghalt egy időre
2018. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!