Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Egynyári...

Mi a véleményetek az Egynyári kaland 3. évadjáról?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudtam,hogy már kijött,de az előzőket imádtam,meg a kedvenc helyemen játszódik,szóval nem hiszem hogy tudnék csalódni benne. Mindjárt meg is nézem az első részt,mert ahogy láttam még csak annyi jött ki,de ezentúl követni fogom a tévében.
2018. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekem már nem tetszik annyira ez az évad :/ az elsőt szerettem a legjobban, aztán egyre kevésbé tetszett
2018. máj. 31. 20:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Kar hogy ez nem Füreden játszódik
2018. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem is az a baj. azért nem tetszik
2018. máj. 31. 20:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem . Nekem tetszett,bár az eleje nem de a végére izgalmasabb lett. Jó lesz ez szerintem. Hiányzik belőle az a tipikus nyári balatoni feeling,meg nekem Dobos Evelin is hiányzik belőle.
2018. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jaj igen. nekem is nagyon
2018. máj. 31. 21:54
 7/13 A kérdező kommentje:
meg tényleg ez a balaton
2018. máj. 31. 21:54
 8/13 anonim válasza:
100%
Számomra kellemes csalódás volt. Az első évad nagyon tetszett, aztán a második elég erőltetett volt, de ez az évad nagyon jónak ígérkezik. Szerintem jó ötlet volt áttenni a helyszínt Budapestre.
2018. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem baj, hosszú lesz, régóta gyűjtögetem már a gondolataim :)


Először is, számomra nagyon furcsák a szereplők bizonyos tevékenységei, viselkedésük... Bence miért ennyire papucs, miért tűri ennyi ideig egy idősebb, hozzá nem is illő nő parancsolgatását? Konkrétan ő irányította az életét. Szerencsére mikor már azt éreztem, nem bírom tovább nézni szegény Bence vergődését, vége szakadt a "kapcsolatnak", erre egy résszel később újra kezdenek összemelegedni...


Zsófi, akit egy határozott, talpraesett erélyes csajnak ismertünk meg a korábbi évadokban, most titokban a kollégájával kavar, akinek nem képes feketén - fehéren megmondani, mit érez iránta. Hazudik magának, Dávidnak és a barátainak is a ki nem


Persze, kellenek bonyodalmak a sorozatba, de ez a mindenki mindenkivel összegabalyodik - téma (Levi, Bence, Enikő, Dávid, Zsófi), számomra kiábrándító :( Valószínűleg én vagyok túl merev vagy csak szimplán az egyenesség és őszinteség híve, de huszonévesen azért tudjuk már, hol a határ, ne használjuk játékszernek a másik embert, ha éppen fogalmunk sincs, mit akarunk tőle.


Na ennyit a lelki részről :D Ettől eltekintve szeretnék pozitívat is írni, mert bár nem sok köze van az első két évadhoz, még mindig vannak benne szívmelengető, elgondolkodtató mozzanatok, és persze nagyon viccesek is. Nem olyan a hangulata, mint az első (két) évadnak. De a maga módján ugyanúgy szerethető, egyedi kis magyar gyöngyszem :)

2018. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van. :) nagyon tetszik a gondolatod
2018. jún. 24. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!