Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki szívja a pénzem?...

Valaki szívja a pénzem? TANÁCSOT! IDEGES VAGYOK!

Figyelt kérdés
BÁRMILYEN FORMÁBAN JÖHET SEGÍTSÉG (tanács, akármi). Szóval. Van egy videó, [link] és ott van egy link a leírásban. Én csak a deadpool-t akartam megnézni, de kellett egy emelt díjas sms-t (vagy mit) küldenem egy számra hogy meg akarom nézni a filmet. Erre engedélyeznem kellett az ilyen sms-eket. Mire ezt kaptam : "Feliratkozott a(z) BIP szolgaltatasra,igy mostantol hetente 6x508t kuldunk Onnek.A leiratkozshoz kuldje a(z) STOP BIP szot a 0690643707 szamra. tel:003614554695" aztán egy ilyet : "A belepesi kodod: 9876 Hasznald az www.wahboxxx.com/hua on az oldal megnyitasahoz." de előtte megnéztem és volt 500-700Ft-om. Mire kapok egy értesítést hogy kevesebb mint 300 Ft-om van. DE SEMMIT NEM CSINÁLTAM!!! Most hetente 6x508 Ft-ot kapok? DE ANNYIT VETTEK EL (kb) A FEJEM LASSA ATOMBOMBÁKAT MEGSZÉGYENÍTŐEN ROBBAN FEL! 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

2018. jún. 3. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

volt 500-700 forintod a kártyádon, küldtél egy emeltdíjas sms-t, ami 508 forintba került, maradt kevesebb, mint 300 a kártyádon.

Ha nem küldöd el a STOP BIP szót a számra, akkor hetente 6 smst küldenek, amiért darabonként 508 forintot kell fizetned.

2018. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mákod van akkor a leiratkozás müködik, amugy megs zolgáltatóval ideje beszélni, hogy tiltani akarod azt a szolgáltatást.


legközelebb meg inkább kapd le ncore rol a filmet vagy hasonlo helről ne pedig ilyen online filmes cuccon probald lesni.

2018. jún. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Velünk (velem és a lányommal) is történt hasonló. 1 engedéllyel majdnem naponta jött ami már nem is érdekelt. Azonnal bementünk a szolgáltatóhoz és letiltattunk mindenféle emelt díjas szolgáltatást
2018. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!